Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

10 bizarních vynálezů do domácnosti: Neuvěříte, že něco takového může doopravdy existovat

29. 03. 2017, 06:00
1/10: Přenosný dávkovač toaletního papíru
Přenosný dávkovač toaletního papíru

Ok, všichni to známe, rýma jako trám. Člověk v podstatě nedělá nic jiného než pšíká, kýchá, huhňá a tahá z kapes jeden kapesník za druhým. Je libo udělátko, které radikálně řeší tento problém? Kapesník neustále po ruce. Tedy vlastně na hlavě! No, tak tohle už je trochu moc, nemyslíte?

2/10: Baby mopík pomocník
Baby mopík pomocník

Tenhle malý vynález určitě napadl nějakého rodiče, když se jeho miminko učilo lézt, a plazilo se všude po bytě. Speciálně v tomto dětském období je zapotřebí vytírat snad denně, právě proto, aby miminko nevypadalo jako špinavý smeták. Počkat! Proč by vlastně vaše malé trochu nepomohlo? Vždyť ho to přece baví šmejdit pořád po podlaze. A ještě potěší mámu a tátu. Super!

3/10: Kachní náhubek pro psa
Kachní náhubek pro psa

Jestli hledáte pro vašeho mazlíka roztomilou alternativu klasického náhubku, pak zaostřete právě teď! Tenhle nápad zabrání vašemu psímu miláčkovi kousat, zároveň bude vypadat sladce a neškodně pro ostatní návštěvníky parku. Jen pozor na zmatené kachny na jezírkách. A také jestli máte pitbulla, rozmyslete to. Mohl by kachní náhubek považovat za skutečnou potupu!

4/10: Trávníkové žabky
Trávníkové žabky

Není lepší pocit, než zabořit bosé nohy do měkké trávy. Ach! Obzvlášť po hektickém dni, kdy v uzavřených botách chodíte po tvrdých chodnících města. Ale ruku na srdce. Kolik z nás by si chtělo nazout žabky s předpěstovanou trávou uvnitř? To už je snad lepší zajít si do nejbližšího parku, zout si boty a projít se opravdovou trávou! Jen pozor na hnědé, víte co…

5/10: Chránič před polévkovými nudlemi
Chránič před polévkovými nudlemi

Konzumovat nudlovou polévku, když máte dlouhé husté vlasy, může být sice problematické. Ale očekávali byste, že někdo vymyslí toto? Přenosný ochranný límec na obličej, který si nasadíte a vaše vlasy nepocáká ani jedna nezbedná nudle? Poťouchle vypadající nápad. Asi raději zůstaneme u klasických čelenek a gumiček, že?

6/10: Celotělový deštník
Celo-tělový deštník

Pro dny kdy nejen prší, ale navíc fouká silný vítr, jsou malé rozkládací deštníky skoro k ničemu. Máme sice suchou hlavu, ale jinak celé tělo úplně mokré. Díky tomuto japonskému vynálezu budete i v takový protivný den v suchu. I když, možná vás celotělový deštník neuchrání od toho, aby si při pohledu na vás lidé neťukali na čelo.

7/10: Pštrosí polštář
Pštrosí polštář

Malý šlofíček přes den? Jak nádherně nabíjející. Dodá energii na zbytek dne. Trocha odpočinku – a zvládnete cokoli jako superman! S tímto „pštrosím polštářem“ (jmenuje se tak, protože vám dává pocit, jakoby vaše hlava byla zabořená do písku), si maximálně prodloužíte čas odpočinku. Možná i proto, že budete vypadat tak úděsně, že se vás nikdo z kolegů neodhodlá ani oslovit!

8/10: Koloběžko-kočárkový hybrid
Koloběžko – kočárkový hybrid

Když se potřebujete s vaším miminkem dostat rychle z bodu A do bodu B a nemůžete jet autem ani použít městskou dopravu, zakšírujte dítě do tohoto koloběžko-kočárku. A hurá, můžete vyrazit! Vynálezce tohoto hybridního vozítka myslel i na bezpečnost. Na madle jsou namontované brzdy, takže zastavit není problém.

9/10: Struhadlo na máslo
Struhadlo na máslo

Pryč jsou dny, kdy netrpělivě čekáte, až se v mikrovlnce mírně rozehřeje máslo na ranní topinku. A buď ho vytáhnete a je stále ještě tuhé, nebo zase téměř teče z talířku pryč. S tímto nápaditým struhadlem budou nitky másla na toustíku za minutu.

10/10: Žehlička, nebo hrnek na kávu? Obojí!
Žehlička nebo hrnek na kávu? Obojí

Ranní shon, člověk touží sedět u stolu, nepřítomně zírat a pít v klidu svoji kávu… Jenže košile či halenka se sama nevyžehlí a ve zmuchlané do kanceláře jít nemůžete. Tento malý vynález používá horkost z vašeho ranního nápoje na vyhlazení nežádoucích záhybů. Velmi praktické pro rychlé zažehlení pracovního oblečení, ale už ne tak praktické kvůli nevyhnutelným skvrnám od kávy, protože hrnky bývají plné… Škoda, je to téměř geniální!