Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

10 gaučů pro nevšední sezení

Sedněte si netradičně.
Vydáno: 06.01.2016
Veselé gauče
Veselé gauče Autor: Amazinginteriordesign.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lidé občas přemýšlejí, jak oživit prostor, ve kterém už delší čas bydlí. Můžete změnit barvu stěn, vyměnit tapety, koupit nový koberec atd. Jestli vám ale postačí i menší změna, zkuste se poohlédnout po něčem netradičním, třeba po nové nevšední pohovce. Máme jich pro vás v galerii rovných deset.

Pohodlný gauč je sám o sobě lákadlem pro každého příchozího. V klidu si odpočinout a ještě v měkkém, to je slast. Když k tomu navíc přidáte potěšení pro oko a případně i moment překvapení pro příchozí návštěvu, jen dobře.

Není nadto, když má prostor nějaký středobod. Tedy něco, co mu nenásilně vévodí. Může to být například hudební nástroj, starý kus nábytku nebo nevšední umělecké dílo. My vám v naší galerii nabízíme pro inspiraci 10 neobyčejných gaučů. Který by se líbil právě vám?

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Pás jak od tanku a přece jde o výrobek ryze mírumilovný – křeslo. Vtipný design navíc umožňuje křeslu snadný přesun po místnosti.

20 originálních křesel. Sedli byste si?

Čím vás více přitahuje čokoládová pohovka? Chcete si odpočinout, nebo začít mlsat?

Pohovka a křesílka z čokolády? Nábytek inspirovaný jídlem

Výsledný dojem je velmi útulný

Podívejte se, jak se žije v továrně na čokoládu

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama