Bydlení

22. prosince 2015 10:37

Markéta Zídková

10 vtipných dárků, které vaše mazlíčky pod stromečkem zaručeně potěší

Buřtík pod stromečkem voní, ale dlouho nevydrží.

Sušené masíčko a buvolí kost pro pejska, paštičky a speciální mlíčko pro kočku – to jsou vděčné dárky, které se možná i pod vaším vánočním stromkem objevují každý rok. Nechcete letos zkusit něco originálnějšího?

Kočka se tváří, že jsou jí Vánoce, stejně jako většina dalších věcí, které my prožíváme, ukradené, zato pes zaručeně pozná, že se děje něco výjimečného a naše mírná nervozita a nedočkavost přechází i na něj. V každém případě bychom na psy, ale ani na kočky, papoušky nebo třeba křečky při přípravě na svátky neměli zapomínat a k ostatním dárkům přibalit i něco jen a jen pro ně. Někdo by se tomu mohl pošklebovat, ale i oni přece patří do rodiny!

Pořídit můžete házeč míčků, plechový barel, ve kterém granule budou dlouho pěkně voňavé nebo misky na stojánku, ze kterých se váš pes nažere pohodlněji a bezpečněji. Kočky a jejich lovecký pud potěšíte vším, co se hýbe, jejich drápky můžete nasměrovat správným směrem novým škrabadlem. Možností je strašně moc, pořizovat vánoční dárky pro domácí zvířata je vlastně úžasná zábava. Pokud vás zrovna nic vhodného a originálního nenapadá, podívejte se do naší fotogalerie:

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také