Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

15 nezbytností, které chlapi musí mít doma

Mužům vstup povolen.
Vydáno: 25.01.2016
Musíte mít
Autor: www.architecturendesign.net Musíte mít
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jedna místnost v bytě – o rodinném domě nemluvě – by měla být vyhrazena mužskému elementu. Serepetičky a vázičky jsou bezva, ale muži touží i po jiných věcech než po levanduli. Níže najdete několik tipů, čím tuto mužskou svatyni vybavit.

Je pro to spousta logických důvodů. Za všechny jmenujme tři:

1. Muž – v dospělosti jen dítě větších rozměrů – si potřebuje hrát a rozpačité pohledy mu ke spontánní radosti nepomohou.

2. V následujícím bodě ráznější feministky nebudou s autorem souhlasit, nicméně muž potřebuje vlastní místnost dvojnásob v období, kdy v ložnici křičí nový přírůstek do rodiny. Jako její – toho času výhradní živitel – bude svou funkci plnit lépe, pakliže se vyspí.

Minimum je pět monitorů Foto:

3. A do třetice – nešlo by pilotovat na leteckém simulátoru čtyřmotorový boeing v bouřce a muset při tom na požádání ztlumit zvuk. Nehledě na to, že chtít ztlumit zvuk (motorů!) je samo o sobě nepochopitelné.

Světelný meč je nezbytnost. A tady je pěkně po ruce Foto:

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

To je můj nepořádek, zlato

Pět nejhorších věcí v mužské domácnosti

Známý seriál Mrcha od vedle

10 věcí, které nikdy nesmíte tolerovat spolubydlícímu

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama