Bydlení

26. března 2015 05:20

Klára Beščecová

15 stojanů na časopisy: Od elegantních po naprosto šílené

„Tyhle noviny nevyhazuj, ještě jsem je nedočetl…“ Kam ale s nimi?

Řadu domácností hyzdí úhledné či méně úhledné kupičky časopisů, novin nebo reklamních letáků, přitom je to úplně zbytečné. Podívejte se, jak elegantně můžete nedočtené tiskoviny ukládat.

Slýcháme, a čísla zpravidelných monitoringů to dokazují, že tištěná média jsou na ústupu a pomalu, ale jistě uvolňují místo internetu. Mnozí znás změnili předplatné svého oblíbeného titulu zklasické tištěné formy na přístup kjeho elektronické podobě, řadu informací, například program televizí nebo recepty už hledáme výhradně vpočítači nebo v chytrém telefonu.

Kam snimi?

I přesto se nám stále doma povalují noviny nebo časopisy, i když vdaleko menší míře než před pár lety. Jejich dočtení odkládáme na vhodnější chvíli – až budeme mít čas, až ke kafíčku, až bude doma konečně klid nebo kdybychom nemohli usnout… Stojan na časopisy stále ještě není přežitek, je to drobný bytový doplněk, díky kterému najdou na svém místě čtivo i další členové domácnosti. Na trhu jich je neuvěřitelné množství, vybírat můžete podle barvy, materiálu nebo kapacity, na své si přijdou i fajnšmekři, kteří touží po něčem nápaditém a originálním, co by oživilo jejich interiér.

Prohlédněte si naši fotogalerii a inspirujte se. Nejdražší stojan znašeho výběru pořídíte za více než 6 tisíc korun, ten nejlevnější vás nebude stát vůbec nic:

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky časopis

Přečtěte si také