Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

15 stojanů na časopisy: Od elegantních po naprosto šílené

„Tyhle noviny nevyhazuj, ještě jsem je nedočetl…“ Kam ale s nimi?
Vydáno: 26.03.2015
Kam s nedočtenými časopisy?
Autor: Thinkstockphotos Kam s nedočtenými časopisy?

Řadu domácností hyzdí úhledné či méně úhledné kupičky časopisů, novin nebo reklamních letáků, přitom je to úplně zbytečné. Podívejte se, jak elegantně můžete nedočtené tiskoviny ukládat.

Slýcháme, a čísla z pravidelných monitoringů to dokazují, že tištěná média jsou na ústupu a pomalu, ale jistě uvolňují místo internetu. Mnozí z nás změnili předplatné svého oblíbeného titulu z klasické tištěné formy na přístup k jeho elektronické podobě, řadu informací, například program televizí nebo recepty už hledáme výhradně v počítači nebo v chytrém telefonu.

 

Skladujte noviny a časopisy elegantně. Opravdu to jde!
Autor: Thinkstockphotos Skladujte noviny a časopisy elegantně. Opravdu to jde!

Kam s nimi?

I přesto se nám stále doma povalují noviny nebo časopisy, i když v daleko menší míře než před pár lety. Jejich dočtení odkládáme na vhodnější chvíli – až budeme mít čas, až ke kafíčku, až bude doma konečně klid nebo kdybychom nemohli usnout… Stojan na časopisy stále ještě není přežitek, je to drobný bytový doplněk, díky kterému najdou na svém místě čtivo i další členové domácnosti. Na trhu jich je neuvěřitelné množství, vybírat můžete podle barvy, materiálu nebo kapacity, na své si přijdou i fajnšmekři, kteří touží po něčem nápaditém a originálním, co by oživilo jejich interiér.

Prohlédněte si naši fotogalerii a inspirujte se. Nejdražší stojan z našeho výběru pořídíte za více než 6 tisíc korun, ten nejlevnější vás nebude stát vůbec nic:

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Oválné linie pohovky, křesel i židlí v jídelně příhodně kontrastují s hranatým prostorem

Propadl stylu 60. let. Designér mu podle toho zařídil byt

V Dílnách tvořivosti vznikají věci pro radost i k užitku

Hodiny z gramodesky? Tipy na hravé doplňky

Hrnky se dají využít různě

Výbava: Jarní doplňky s romantickou náladou

Článek je zařazen v:

reklama