Bydlení

3. srpna 2016 05:46

Markéta Zídková

17 triků, které nutně potřebujete znát

Proč si zkazit sobotní ráno zkaženým vajíčkem.

Když se těšíte na dobrou snídani a místo čerstvého žluťoučkého vajíčka na vás vyskočí pukavec, dokáže to pěkně zkazit den. Pokud se vám srazí při praní oblíbené tričko, budete mít nejen zkažený den, ale ještě navíc budete muset utrácet peníze, abyste si koupili další. Stejně tak dokáže otrávit, když se nemůžete dostat do sklenice zavařovaček zrovna v případě, kdy vás přepadne nepřekonatelná touha na okurky. Přitom ve všech případech vám mohou pomoci jednoduché zlepšováky.

Život je plný drobných nepříjemností, naštěstí existuje mnoho chytrých vychytávek. Jejich výhodou je jejich snadné provedení a nízká cena. O některých tricích možná tušíte, jiné budou skutečně novinkou, ale až je vyzkoušíte, budete se ptát sami sebe, jak jste bez nich vůbec mohli kdy žít. Máme pro vás chytré maličkosti, které prostě musíte vyzkoušet.

Žádné puchýře – Tlačí vás boty? Už nebudou. Navlékněte ponožky, obujte boty a zahřejte je fénem. Až bota povolí, oblékněte další pár ponožek a postup opakujte.

Jak otevřít víčko – Potřebujete otevřít pevně utažené víčko, ale vaše svaly na to nestačí? Pomůže vám kobercová páska, Foto: www.reddit.com

Tacos v troubě – Máte rádi tacos? Tak to pro vás máme jeden zlepšovák. Protože placky na tacos jsou dražší než obyčejné tortilly a ještě je v každém supermarketu nemají, využijte mřížky ve vaší troubě , Foto: plainchicken.com

(AN)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také