Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

5 nejlepších míst na sex mimo postel. Ve které poloze si je nejlíp užijete?

Proč se milovat jen v posteli, když sex může probíhat v celém bytě? Ať už v této souvislosti pomýšlíte na kuchyňskou linku, sprchu nebo na pračku, níže najdete přehled výhod i nevýhod, které s sebou netradiční místa přinášejí. Vyzkoušeli jsme za vás

Sex v křesle
Sex doma pro a proti - Obrázek 4
Sex doma pro a proti - Obrázek 4

Snad v každém bytě se jedno najde - a jak se vzápětí dočtete, lze na něm podnikat mnohem zajímavější věci než se jen dívat na televizi.

Nejlepší poloha: ON si sedne do křesla. ONA se posadí obkročmo na něj a chodidla si zahákne za loketní opěrky. Ruce si položí na vršek opěradla.
Vzrušující faktor
: Mohou si hledět do očí a ON má obě ruce volné, takže může podrobně zkoumat celé její tělo.
Na co dát pozor
: Televizi nechte vypnutou, jen by odváděla pozornost.

Sex na jídelním stole
Sex doma pro a proti - Obrázek 3
Sex doma pro a proti - Obrázek 3
Sex na jídelním stole

Jaká lahoda – tam, kde druhdy jíte, si teď dáte jeden druhého pěkně co hrdlo ráčí.

Nejlepší poloha: ONA se posadí na stůl a lehne si na záda. ON stojí před ní. ONA zvedne nohy, položí mu nohy na ramena a zvedne pánev do příhodné výšky, v níž do ní může snadno vniknout. ON ji drží zespodu, pěkně si ji přitáhne a udává tempo. 
Vzrušující faktor: S nohama nahoře se ONA ocitá v pozici, kdy je obtížnější do ní vniknout, ale když už se to jednou podaří, jsou jeho pohyby pro ni zvláště dráždivé.
Na co dát pozor:
Nepřepálit začátek. Vzhledem k náročnější pozici nezačínejte příliš rychle, ale spíš vychutnávejte vzájemnou blízkost v pozvolném tempu, které až po chvíli začnete zvyšovat.

Sex na koberci
Sex doma pro a proti - Obrázek 5
Sex doma pro a proti - Obrázek 5
Sex na koberci

Je měkký, hebký a když odstrčíte stolek s křesly, je na něm i sousta místa na dovádění.

Nejlepší poloha: ON si lehne na záda, ONA se na něj pozvolna spustí, jako by si sedala na židli (s chodidly na zemi před sebou) a vysedává jako jezdec na koni. 
Vzrušující faktor:
ON s volnýma rukama dokáže divy, vzrušující je ale i neobvyklá perspektiva, z níž sleduje partnerku. 
Na co dát pozor:
Při přílišném tření o koberec mohou vzniknout pěkné spáleniny. Takže pokud už to chcete klasicky, bacha na kolena.

Sex ve sprše
Sex doma pro a proti - Obrázek 1
Sex doma pro a proti - Obrázek 1
Sex ve sprše

Ve filmu to vypadá skvěle, ale ve skutečnosti je sex ve vaně poněkud přeceňovaný. To proti sprchovému koutu nelze nic namítat.

Nejlepší poloha: ONA se zády zapře od zeď. Ženu menší postavy partner zvedne, ONA nohama obemkne jeho pánev a chytí se ho za ramena. A vlhká kratochvíle může začít!
Vzrušující faktor:
Proud teplé vody lze využít pro jedinečnou předehru, navíc sprchou prokrvená kůže je citlivější na dotyk a v neposlední řadě po skončení budete rovnou krásně čistí.
Na co dát pozor: Nenahrazujte lubrikační gel sprchovým gelem, šampóny ani balzámem po holení. Dráždí sliznice. 

Sex na pračce
Sex doma pro a proti - Obrázek 2
Sex doma pro a proti - Obrázek 2
Sex na pračce

Proč obtížnou domácí práci nespojit s něčím příjemným. Nejlepší, co se nabízí, je pračka.

Nejlepší poloha: ONA se posadí na přístroj a zůstane těsně u jeho okraje. ON stojí před ní obemknutý jejíma nohama. ONA svíráním stehen kontroluje rytmus kopulace.
Vzrušující faktor: Lehká vibrace pračky ji dodatečně stimuluje. Pro NĚJ jde o nejpohodlnější polohu vstoje, protože nemusí nést její váhu.  
Na co dát pozor: Pro praní se zamýšleným sexem zvolte program bez ždímání. Fáze, během níž se prádlo ždímá rychlostí 1200 ot/min je spojena s tak mocnými vibracemi, že už to ani není hezké.

Reklama