Bydlení

5. července 2016 05:54

Markéta Zídková

5 nejlepších míst na sex mimo postel. Ve které poloze si je nejlíp užijete?

5 nejlepších míst na sex mimo postel. Ve které poloze si je nejlíp užijete?

Proč se milovat jen v posteli, když sex může probíhat v celém bytě? Ať už v této souvislosti pomýšlíte na kuchyňskou linku, sprchu nebo na pračku, níže najdete přehled výhod i nevýhod, které s sebou netradiční místa přinášejí. Vyzkoušeli jsme za vás

Sex v křesle

Snad v každém bytě se jedno najde - a jak se vzápětí dočtete, lze na něm podnikat mnohem zajímavější věci než se jen dívat na televizi.

Nejlepší poloha: ON si sedne do křesla. ONA se posadí obkročmo na něj a chodidla si zahákne za loketní opěrky. Ruce si položí na vršek opěradla.Vzrušující faktor: Mohou si hledět do očí a ON má obě ruce volné, takže může podrobně zkoumat celé její tělo. Na co dát pozor: Televizi nechte vypnutou, jen by odváděla pozornost.

Sex na jídelním stole

Jaká lahoda – tam, kde druhdy jíte, si teď dáte jeden druhého pěkně co hrdlo ráčí.

Nejlepší poloha: ONA se posadí na stůl a lehne si na záda. ON stojí před ní. ONA zvedne nohy, položí mu nohy na ramena a zvedne pánev do příhodné výšky, v níž do ní může snadno vniknout. ON ji drží zespodu, pěkně si ji přitáhne a udává tempo. Vzrušující faktor: S nohama nahoře se ONA ocitá v pozici, kdy je obtížnější do ní vniknout, ale když už se to jednou podaří, jsou jeho pohyby pro ni zvláště dráždivé.Na co dát pozor: Nepřepálit začátek. Vzhledem k náročnější pozici nezačínejte příliš rychle, ale spíš vychutnávejte vzájemnou blízkost v pozvolném tempu, které až po chvíli začnete zvyšovat.

Sex na koberci

Je měkký, hebký a když odstrčíte stolek s křesly, je na něm i sousta místa na dovádění.

Nejlepší poloha: ON si lehne na záda, ONA se na něj pozvolna spustí, jako by si sedala na židli (s chodidly na zemi před sebou) a vysedává jako jezdec na koni. Vzrušující faktor: ON s volnýma rukama dokáže divy, vzrušující je ale i neobvyklá perspektiva, z níž sleduje partnerku. Na co dát pozor: Při přílišném tření o koberec mohou vzniknout pěkné spáleniny. Takže pokud už to chcete klasicky, bacha na kolena.

Sex ve sprše

Ve filmu to vypadá skvěle, ale ve skutečnosti je sex ve vaně poněkud přeceňovaný. To proti sprchovému koutu nelze nic namítat.

Nejlepší poloha: ONA se zády zapře od zeď. Ženu menší postavy partner zvedne, ONA nohama obemkne jeho pánev a chytí se ho za ramena. A vlhká kratochvíle může začít!Vzrušující faktor: Proud teplé vody lze využít pro jedinečnou předehru, navíc sprchou prokrvená kůže je citlivější na dotyk a v neposlední řadě po skončení budete rovnou krásně čistí. Na co dát pozor: Nenahrazujte lubrikační gel sprchovým gelem, šampóny ani balzámem po holení. Dráždí sliznice.

Sex na pračce

Proč obtížnou domácí práci nespojit s něčím příjemným. Nejlepší, co se nabízí, je pračka.

Nejlepší poloha: ONA se posadí na přístroj a zůstane těsně u jeho okraje. ON stojí před ní obemknutý jejíma nohama. ONA svíráním stehen kontroluje rytmus kopulace.Vzrušující faktor: Lehká vibrace pračky ji dodatečně stimuluje. Pro NĚJ jde o nejpohodlnější polohu vstoje, protože nemusí nést její váhu. Na co dát pozor: Pro praní se zamýšleným sexem zvolte program bez ždímání. Fáze, během níž se prádlo ždímá rychlostí 1200 ot/min je spojena s tak mocnými vibracemi, že už to ani není hezké.

Sdílejte článek

Přečtěte si také