reklama

Červená v bytě zvýší tlak, libido i apetit. A je stylová!

skrivaa
18. července 2018
Představa červeného pokoje nemusí působit klidně i idylicky, ale nenechte se mýlit. Červená v bytě může působit nejen stylově a sexy, ale dokonce bude mít kladný dopad i na vaše zdraví!
reklama

Pokud máte pocit, že je váš byt i život poněkud líný a bezbarvý, změňte to s červenou!

Podle horoskopu prý červená svědčí hlavně štírům, kteří si na červené doplňky potrpí.

Ať už patříte do jakéhokoliv znamení, nelámejte nad červenou barvou v bytě hůl. Určitě vás překvapí a nadchne, jak dokáže působit harmonicky, jde především o pojetí.

Červená se hodí do každého období roku!

Na jaře bude evokovat Velikonoce, poupata a pučící tulipány, prostě vše svěží, co se chystá k rozpuku. V létě zase bohatou barvu zralých plodů a květin. Na podzim vám připomene barevné listí a zemitou krásu přírody a v zimě se bude krásně hodit k Vánocům a oživí chladné barevné tóny. Červená je barva protepluje! Podle odborníků dokáže dobře zvolená barva pocitově snížit nebo zvýšit teplotu vmístnosti až o6°C!

Prostě se vám bude líbit celoročně!

Bude vám chutnat!

Všimli jste si, kolik restaurací je vymalována červenou? Nechtějí vaše děti pořádně večeřet? Vymalujte si alespoň jednu stěnu v jídelně, obýváku nebo kuchyni červenou barvou. Je to proto, že červená v nás probouzí energii a chuť k jídlu! Když jíte v červeném interiéru, sníte toho více a s chutí! Červená prostě vyjadřuje životní sílu, ato duševní ifyzickou a podporuje proudění energie!

Zvedne vám tlak

Možná to nepocítíte hned, ale červená barva v našem životním prostoru zrychluje tep idýchání, zvyšuje krevní tlak a podporuje zdravý apetit. Zažene únavu a malátnost a kromě toho všeho dodá vašemu bytu šťávu a šmrnc.

Zaměřte se na detaily

Zkuste červenou do interiéru vnést alespoň v doplňcích, solitérech a textilu. Když dostanete pugét červených růží a postavíte ho na stůl do vázy, strhne na sebe v pokoji pozornost. Stejně se bude chovat třeba červené křesílko, polštáře na sedačce nebo lakovaná skříňka připomínající orient. Ostatně v Japonsku se červená barva používá v interiérech velice často a působivě. Nejlépe se červená barva hodí do minimalistického prostředí v kombinaci s neutrálními barvami.

Povzbudí libido

Červená nepatří mezi typické “ložnicové” barvy, které mají za úkol uspávat, ale i tak ji do své postelové svatyně zkuste propašovat. Sice může způsobit, že se vám v ní bude hůře usínat než v odpočinkové zóně s tlumenými a neutrálními barvami, ale je to barva erotiky, vášně a lásky!

(ku)

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama