Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Chalupa na kolech: Praktické i stylové bydlení, kde strávíte léto snů

Minidomy už nejsou jen trendem pro pár nadšenců, ale také artiklem, který se dá dobře prodat. Britská firma nabízí chalupu na kolech s obytnou plochou 24 metrů čtverečních. Najdete v ní obývák, ložnici i kuchyň.
Vydáno: 04.07.2018
Zabydleli byste se?
Autor: profimedia.cz Zabydleli byste se?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Interiér připomíná venkovskou chalupu, ale je vybavený i pro dlouhodobé bydlení. Má plně funkční koupelnu. Jeho hlavní výhodou je dostatek úložného prostoru. Kupříkladu pod podlahou obývacího pokoje je skrýš na všechno, co potřebujete. Schody k ložnici zase slouží jako šatník.

Úložný prostor najdete i pod podlahou obývacího pokoje
Autor: profimedia.cz Úložný prostor najdete i pod podlahou obývacího pokoje

Dům na kolech tak nahradí i standardní garsonku, možná nabídne i větší pohodlí. Cena je ovšem trochu zklamáním. Trend malých domků se objevil kvůli rostoucím cenám nemovitostí a nájmů. Lidé chtěli ušetřit, ale to se jim s nákupem této chalupy na kolech nepodaří. Její cena dosahuje v přepočtu 1,8 milionu korun.

V galerii si prohlédněte celý interiér minidomu:

 

Kam letos vyrážíte na dovolenou? Inspirujte se ve speciálu ZOOMujeme kolem světa a podívejte se, co navštívit v oblíbeném Chorvatsku, Slovensku či třeba v Rakousku!

 

ZOOMujeme kolem světa - Chorvatsko
ZOOMujeme kolem světa - Chorvatsko
Článek je zařazen v: minidům , chalupa , alternativní bydlení
Speciály: Život v miniaturních domech
Reklama