Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Dejte svému bytu trochu stylu. Pomůže domácí bar

Každý chce bydlet hezky a stylově. Ale možná jste netušili, že k tomu nepotřebujete utratit velké množství peněz. Leckdy stačí dobrý nápad.
Vydáno: 01.08.2016
Proměňte starou televizi -  potřebujete jistý díl šikovnosti, abyste odstranili staré dráty a sklo, ale výsledek je úžasný.
Autor: Azviralbuzz.com Proměňte starou televizi - potřebujete jistý díl šikovnosti, abyste odstranili staré dráty a sklo, ale výsledek je úžasný.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Většina lidí, když přemýšlí, jak zlepšit svůj byt, vymění základní nábytek jako pohovku, konferenční stolek či knihovny a skříňky. Ale jsou i jiné tipy, jak ozvláštnit svůj byt a dodat mu trochu velkopanského stylu...

Jednou z takových možností je pořídit si barový vozík nebo rovnou domácí bar. Samozřejmě víme, že to není nezbytnost, je to spíš zábavný způsob, jak dodat svému obýváku extra šmrnc. Inspirujte se například starými hollywoodskými filmy, kde herecké hvězdy popíjejí odpolední martini na svém sofa. Ale dříve než vyrazíte pro barový vozík do nejbližšího obchodu s nábytkem, podívejte se do garáže a na půdu. Třeba objevíte něco, co bude mít svůj nezaměnitelný charakter a vy to ve vozík či bar snadno proměníte. Máme pro vás několik nápadů, jak si takový kousek nábytku vlastnoručně vyrobit. A aby vám šla práce do ruky, namíchejte si k tomu dobrý koktejl.

Když dítě vyroste – přebalovací pult, ze kterého už váš potomek vyrostl, jednoduše změníte na barový vozík. Stačí přidělat kovové držáky na skleničky a vymyslet uložení lahví.
Autor: Azviralbuzz.com Když dítě vyroste – přebalovací pult, ze kterého už váš potomek vyrostl, jednoduše změníte na barový vozík. Stačí přidělat kovové držáky na skleničky a vymyslet uložení lahví.

Více inspirace najdete v naší fotogalerii:

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Neobvyklý stůl, jehož podsada je spletena z ohýbaných spirál.

Inspirace: Nábytek ve tvaru spirály rozvlní interiér

Stylový nábytek pro odpočinek malého fotbalisty – křesílko stylizované jako fotbalový míč.

Nakopněte křesílko a hups do ustlané branky. Nábytek pro sportovní šílence

Sedící lampář. Na co asi myslí?

Schází vám někdo blízký? Pořiďte si humanoidní nábytek!


Článek je zařazen v:
Reklama