Bydlení

1. srpna 2016 05:45

Klára Beščecová

Dejte svému bytu trochu stylu. Pomůže domácí bar

Každý chce bydlet hezky a stylově. Ale možná jste netušili, že k tomu nepotřebujete utratit velké množství peněz. Leckdy stačí dobrý nápad.

Většina lidí, když přemýšlí, jak zlepšit svůj byt, vymění základní nábytek jako pohovku, konferenční stolek či knihovny a skříňky. Ale jsou i jiné tipy, jak ozvláštnit svůj byt a dodat mu trochu velkopanského stylu...

Jednou z takových možností je pořídit si barový vozík nebo rovnou domácí bar. Samozřejmě víme, že to není nezbytnost, je to spíš zábavný způsob, jak dodat svému obýváku extra šmrnc. Inspirujte se například starými hollywoodskými filmy, kde herecké hvězdy popíjejí odpolední martini na svém sofa. Ale dříve než vyrazíte pro barový vozík do nejbližšího obchodu s nábytkem, podívejte se do garáže a na půdu. Třeba objevíte něco, co bude mít svůj nezaměnitelný charakter a vy to ve vozík či bar snadno proměníte. Máme pro vás několik nápadů, jak si takový kousek nábytku vlastnoručně vyrobit. A aby vám šla práce do ruky, namíchejte si k tomu dobrý koktejl.

Více inspirace najdete v naší fotogalerii:

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také