Bydlení

17. září 2014 06:00

Markéta Zídková

Nakopněte křesílko a hups do ustlané branky. Nábytek pro sportovní šílence

Přinášíme 22 kreativních nápadů, kdy designéři vtiskli nábytku podobu sportovního náčiní.

Některé nápady designérů jsou opravdu šílené. U těch sportovních jim to ale nemějme za zlé. Naopak. Třeba vás také nakazí svou vášní třeba pro fotbal nebo ragby a při příštím mistrovství si už výkon svého manšaftu užijete pěkně uvelebení třeba v prosedlé mičudě. A proč jen vy? Sportem prosycený nábytek je určen i dětem. Možná, že i to v nich podpoří chuť pořádně se při hravém pohybu zapotit.

Míče ke sportu neodmyslitelně patří a jak v naší galerii uvidíte, dají se skvěle využít i jako součást nábytku. Víte, jak to bolí tenisovou raketu, když se vám podaří dobrý smeč? Tak hupsněte do lenošky vystlané pouze tenisovými míčky. Takový náraz to asi nebude, zato si budete moci namasírovat bouličkami z míčků záda a případně se pochlubit před návštěvou originálním kusem nábytku.

Pohodlně se usadit můžete i v dalších netradičních výrobcích ze sportovní výbavy. Co takhle baseballové pálky? Jen se pohoupejte na nevšedním houpacím křesle vyrobeném právě z nich! A co houpat, z krásně vytvarovaného dřevěného náčiní si můžete nechat vytvořit dokonce královské křeslo.

Ani fotbalové branky nezůstaly „ušetřeny“. Místo vstřeleného gólu do nich můžete bez obav padnout vy nebo vaše ratolesti a pak se pořádně prospat. Třeba na zítřejší trénink či zápas.

Nápadů, co se sportovním náčiním, je spousta. Kdo ví, třeba i takto originální nábytek se může stát podnětem pro děti k tomu, aby se některému z široké nabídky sportů začaly věnovat. A pokud jsou už zapálenými hráči, co víc je může potěšit, než třeba pelest postele z hokejek, křeslo z fotbalového míče nebo židle s basketbalovým košem? A pro ty dospělejší lze z nabídky galerie vybrat třeba odkládací stolek z golfových holí.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také