reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Dodržujte pitný režim. Tady je 15 tipů, se kterými to bude hračka

bras , Vydáno: 01.07.2016
Crazy 390 ml– sklenice, které dobře vypadají a navíc je skoro nemožné je převrhnout. Cena za sadu šesti kusů: 428 korun
Autor: Crystalex.cz Crazy 390 ml– sklenice, které dobře vypadají a navíc je skoro nemožné je převrhnout. Cena za sadu šesti kusů: 428 korun
Máte problém s dostatečným příjmem tekutin? Tak si z pití vody udělejte příjemný rituál.

reklama

Všichni víme, že zvlášť v horkých dnech je dodržování pitného režimu pro naše zdraví a pohodu nutností. Ale někdy to prostě nejde – zapomínáme, nemáme chuť, nebo dokonce nemáme dostatek vody při ruce. Zejména malé děti a staří lidé jsou ohrožení tím, že nemají pocit žízně, což je obzvláště v létě nebezečné. Ne každá tekutina ale stejně dobře uspokojí žízeň a dodá tělu potřebné tekutiny. Dalším problémem je udržet si přehled o tom, kolik toho člověk během dne vypije.

 

Acqua Karafa na vodu, Blomus – skleněná karafa s nerezovým víkem, objem 1 litr. Cena: 1275 korun Foto: Acqua Karafa na vodu, Blomus – skleněná karafa s nerezovým víkem, objem 1 litr. Cena: 1275 korun; foto: Luxurytable.cz

Lékaři radí, abychom se soustředili hlavně na neslazenou vodu a pro dospělého člověka nastavují denní laťku na dva litry, v parných dnech dokonce až na tři litry tekutin. V první řadě bychom se tedy měli snažit udržet si přehled, kolik vody během jednoho dne vypijeme. Jednodušší než počítání sklenek je připravit si karafu nebo džbán čerstvé vody pěkně k ruce – na pracovní stůl v kanceláři nebo stolek v obýváku doma.

Pokud vás samotná voda příliš neláká, přidejte pár kostek ledu, čerstvé bylinky, případně nepřislazenou ovocnou šťávou. Vynikající je kombinace několika stonků čerstvě utržené máty a meduňky a na kolečka nakrájeného oloupaného citronu – získáte osvěžující nápoj, který krásně voní a úžasně chutná. A do čeho takové skvělé pití připravit? Ve fotogalerii najdete několik tipů i s aktuálními cenami. Věřte, že s pěkným džbánem a sklenicí nebo stylovou karafou na očích bude dodržování pitného režimu daleko jednodušší.

 (bras)

Mohlo by vás zajímat:

Pletené polštářky jsou prostě krásné

Vlna a jehlice zdobí byt nejvíce aneb 25 úžasných pletených polštářků

Prostý stůl rozzářily barvy

Inspirace: Jak krásně prostřít letní stůl v zahradě

 

Podívejte, jak k sobě mohou na stěně ladit různé tvary a dekory starých zrcadel

Stará zrcadla v moderním interiéru

reklama

Článek je zařazen v: sklenice , karafy , džbány

reklama

Přečtěte si také