Bydlení

19. května 2016 11:49

Markéta Zídková

Vlna a jehlice zdobí byt nejvíce aneb 25 úžasných pletených polštářků

Pletené doplňky pro moderní domácnost.

Časy, kdy babičky pletly za dlouhých zimních večerů čepice a svetry, jsou sice v době konfekce trochu odsunuty do pozadí, ale to neznamená, že by vlna a jehlice měly okounět kdesi v koutě. Ba naopak! Podívejte se do naší galerie, jak vkusně a příjemně mohou pletené doplňky v bytě ozdobit i moderní domácnost.

Slova v úvodu článku jsou pochopitelně trochu nadnesená. Pletení v současnosti znovu ožívá jako skvělý, a dodejme, že i užitečný relax. Pletení dnes zažívá renesanci, lidé se setkávají v kavárnách, kde společně pletou, jehlic se chápu i muži. Svetr z filmů, kde si Bridget Jonesová píše deníček, možná už tolik netáhne, za to nevšední pletené šaty, barevné čepice a tašky a třeba i hloupůstky do bytu by se mohly brzy stát velkým hitem.

Jestli se vám nezdá, že by pletenina mohla v moderním bytě působit dostatečně živě, stačí otevřít naši galerii. Uvidíte, že pletené vlněné doplňky si s atmosférou v bytě dokážou příjemně pohrát. Tu zjemní ostré hrany a strohé vybavení místnosti, jinde zas rozveselí prostor a vdechnou mu živost a atraktivní vzezření.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také