Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Vlna a jehlice zdobí byt nejvíce aneb 25 úžasných pletených polštářků

Pletené doplňky pro moderní domácnost.
Vydáno: 19.05.2016
Pletené polštářky jsou prostě krásné

Časy, kdy babičky pletly za dlouhých zimních večerů čepice a svetry, jsou sice v době konfekce trochu odsunuty do pozadí, ale to neznamená, že by vlna a jehlice měly okounět kdesi v koutě. Ba naopak! Podívejte se do naší galerie, jak vkusně a příjemně mohou pletené doplňky v bytě ozdobit i moderní domácnost.

Slova v úvodu článku jsou pochopitelně trochu nadnesená. Pletení v současnosti znovu ožívá jako skvělý, a dodejme, že i užitečný relax. Pletení dnes zažívá renesanci, lidé se setkávají v kavárnách, kde společně pletou, jehlic se chápu i muži. Svetr z filmů, kde si Bridget Jonesová píše deníček, možná už tolik netáhne, za to nevšední pletené šaty, barevné čepice a tašky a třeba i hloupůstky do bytu by se mohly brzy stát velkým hitem.

Pletené polštářky jsou prostě krásné
Pletené polštářky jsou prostě krásné
Archzine.net
Pletené polštářky jsou prostě krásné
Pletené polštářky jsou prostě krásné
Archzine.net

Jestli se vám nezdá, že by pletenina mohla v moderním bytě působit dostatečně živě, stačí otevřít naši galerii. Uvidíte, že pletené vlněné doplňky si s atmosférou v bytě dokážou příjemně pohrát. Tu zjemní ostré hrany a strohé vybavení místnosti, jinde zas rozveselí prostor a vdechnou mu živost a atraktivní vzezření.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

V Dílnách tvořivosti vznikají věci pro radost i k užitku

Hodiny z gramodesky? Tipy na hravé doplňky

Nemusíte přitom být vyučeným truhlářem či kovářem, abyste si mohli vyrobit zahradní nábytek, za který se nebudete stydět

Venkovní posezení: 15+1 tip na originální nábytek, který zvládnete vyrobit sami

Reklama
Článek je zařazen v: DIY, pletené polštářky, doplňky do bytu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama