Bydlení

20. dubna 2020 00:10

redakce Prima Zoom

Skvělý přístup Ekonomických staveb. Bydlíme v domě na klíč a jsme spokojeni

„Naše původní bydlení bylo v centru města Ostrova nad Ohří v panelovém bytě 3 + 1. Důvodem k rozhodnutí pořídit si vlastní dům bylo narození dvojčat. Chtěli jsme pro ně zajistit stejné dětství, jako jsme měli my, a to v klidu a na zahradě.”

Proč jste si vybrali dům na klíč?

„Hlavním důvodem rozhodnutí pro stavbu na klíč byl nedostatek odvahy na budování svépomocí, málo zkušeností a žádné kontakty na řemeslníky.”

Proč jste si vybrali Ekonomické stavby?

“Rozhodující pro výběr firmy byly reference již bydlících klientů. Těch měly Ekonomické stavby spoustu a všechny byly kladné. Dalším důležitým aspektem pro nás byla také komunikace. Ta byla od počátku s Ekonomickými stavbami perfektní, ať už přes mail nebo v jejich kavárně. První kontakt jsem zaznamenal na Facebooku a následně na internetových stránkách. Zaujali nás služby poskytované jak před, tak i po dokončení stavby, které ES nabízely, a také výběr ze spousty domů.”

Jak jste stavbu financovali?

„Stavbu jsme financovali kombinací vlastních zdrojů a hypotéčního úvěru.”

Jak probíhala stavba domu?

„Stavba začala prakticky okamžitě. Mezitím jsme nemuseli řešit vůbec nic. Na stavbě jsme byli prakticky denně a vše jsme konzultovali se stavbyvedoucím, který nám velmi pomohl. Na základě těchto konzultací jsme třeba dodatečně zrealizovali venkovní rolety, bez kterých si nyní nedovedeme dům představit.”

Jak se vám v novém domě bydlí?

„V novém domě se nám žije hezky. Pár detailů bychom změnili, ale vesměs jsme pyšní na to, jak se nám dům povedlo naplánovat a zrealizovat.”

klient Ekonomických staveb

Sdílejte článek

Přečtěte si také