reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Finský hotel láká na sněhové safari

zidkovm , Vydáno: 04.03.2015
Jak si kdo ustele... Z této oválné postele po drobných úpravách vznikne vířivka
Autor: archiv Iso Syöte Jak si kdo ustele... Z této oválné postele po drobných úpravách vznikne vířivka
Sledujte polární záři přímo z postele.

reklama

Prohánět skútr nebo soba dvanácteráka a večer sledovat polární záři prosklenou střechou rovnou z postele... Finskému hotelu se zželelo znuděných turistů a nabídl alternativu k plážovým i lyžařským resortům.

Běžná dovolená v lyžařském nebo plážovém resortu je jak písnička z ohrané gramodesky. Vypadnout ze stereotypu lanovek a křepčících animátorů přitom můžete i na evropské půdě. Na znuděné turisty se vyzbrojil finský hotel Iso Syöte, který láká na polární záři i na zimní safari. Ke sledování severského světelného fenoménu nabízí patrový apartmán Eagles Suite s prosklenou střechou. Barevnou hru světel na noční obloze z něj můžete sledovat vleže z postele nebo vedle instalované vířivky.

Rustikálně pojatá obývací část je v přízemí
Autor: archiv Iso Syöte Rustikálně pojatá obývací část je v přízemí

Aby snad hosté nezapochybovali, že blíž přírodě nebudou už ani venku, roste v apartmánu velký strom. Televize v něm sice nechybí, ale lepší program beztak nabízí okénko krbových kamen. Anebo koupelna – ta totiž zároveň funguje i jako sauna.

Opouštět podobně zařízený prostor se zdá být škoda, ale venku čekají další možnosti. Kromě výpravy na skútrech nebo jízdy s psím či sobím spřežením se tu dá rybařit na ledu či se vypravit do iglú.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Vstupte

Zdi i postele jsou zde slané. Prohlédněte si hotel z čisté soli

Hotel V8 ve Stuttgartu nenechá žádného milovníka aut v klidu

Co vše se dá vyrobit z auta? Projděte si hotel V8 a uvidíte

Hotelový komplex Gili Lankanfushi na Maledivách je podle portálu Trip Advisor se stovkami tisíc uživatelů nejoblíbenější na světě

Nejoblíbenější hotel světa leží 8000 km daleko

reklama

reklama

Přečtěte si také