Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Finský hotel láká na sněhové safari

Sledujte polární záři přímo z postele.
Vydáno: 04.03.2015
Jak si kdo ustele... Z této oválné postele po drobných úpravách vznikne vířivka
Autor: archiv Iso Syöte Jak si kdo ustele... Z této oválné postele po drobných úpravách vznikne vířivka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prohánět skútr nebo soba dvanácteráka a večer sledovat polární záři prosklenou střechou rovnou z postele... Finskému hotelu se zželelo znuděných turistů a nabídl alternativu k plážovým i lyžařským resortům.

Běžná dovolená v lyžařském nebo plážovém resortu je jak písnička z ohrané gramodesky. Vypadnout ze stereotypu lanovek a křepčících animátorů přitom můžete i na evropské půdě. Na znuděné turisty se vyzbrojil finský hotel Iso Syöte, který láká na polární záři i na zimní safari. Ke sledování severského světelného fenoménu nabízí patrový apartmán Eagles Suite s prosklenou střechou. Barevnou hru světel na noční obloze z něj můžete sledovat vleže z postele nebo vedle instalované vířivky.

Rustikálně pojatá obývací část je v přízemí
Autor: archiv Iso Syöte Rustikálně pojatá obývací část je v přízemí

Aby snad hosté nezapochybovali, že blíž přírodě nebudou už ani venku, roste v apartmánu velký strom. Televize v něm sice nechybí, ale lepší program beztak nabízí okénko krbových kamen. Anebo koupelna – ta totiž zároveň funguje i jako sauna.

Opouštět podobně zařízený prostor se zdá být škoda, ale venku čekají další možnosti. Kromě výpravy na skútrech nebo jízdy s psím či sobím spřežením se tu dá rybařit na ledu či se vypravit do iglú.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Vstupte

Zdi i postele jsou zde slané. Prohlédněte si hotel z čisté soli

Hotel V8 ve Stuttgartu nenechá žádného milovníka aut v klidu

Co vše se dá vyrobit z auta? Projděte si hotel V8 a uvidíte

Hotelový komplex Gili Lankanfushi na Maledivách je podle portálu Trip Advisor se stovkami tisíc uživatelů nejoblíbenější na světě

Nejoblíbenější hotel světa leží 8000 km daleko

Článek je zařazen v:
Reklama