Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: 10 geniálně jednoduchých vynálezů, které budete okamžitě chtít do své domácnosti

Klademe si jedinou otázku: Proč to někoho nenapadlo dřív? Podívejte se na 10 skvělých vychytávek, které vám v doma chyběly. Od teď si to už bez nich nebudete umět představit.
Vydáno: 14.05.2019
Geniální nápady!
Autor: facebook.com/ Geniální nápady!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nejjednodušší nápady bývají ty nejlepší. Chytré řešení míváme často přímo před očima, ale v záplavě informací a nových technologií občas zapomínáme používat selský rozum. Anebo se spokojíme s tím, co se už nějakou dobu prodává, a nepřemýšlíme nad tím, že by se to dalo zjednodušit, zefektivnit a celkově zlepšit.

Proč tohle někoho nenapadlo dřív?

Podívejte se do galerie 10 až směšně jednoduchých vynálezů, které vám však svou praktičností vyrazí dech. A zatoužíte minimálně několik z nich okamžitě zařadit do svého života. Nebo byste se snad nechtěli místo chození ze schodů raději sklouznout po skluzavce, už nikdy nelovit sáček čaje v hrníčku či se na zahradní slavnosti už nikdy nezabořit podpatkem do trávy?

Schody se skluzavkou

Několikrát jsme si říkali, proč u každých schodů, které ze všech sil vyšlapeme, není skluzavka, která by nám připravila super zážitek v podoby akčního sklouznutí dolů. Jsme rádi, že ve světě takové schody již existují. Snad se časem dostanou i k nám.

Nahoru dřina, dolů zábava.
Autor: facebook.com/ Nahoru dřina, dolů zábava.

Vytahovací zásuvka

Kdyby tato vychytávka byla součástí standartního vybavení domu, nemuseli bychom si pořizovat prodlužovačky. Zkrátka bychom si vytáhli celou zásuvku podle našich potřeb.

Konec nevzhledným prodlužovačkám. Tato se schová přímo do zdi a vytáhnete jen potřebnou délku kabelu.
Autor: facebook.com/ Konec nevzhledným prodlužovačkám. Tato se schová přímo do zdi a vytáhnete jen potřebnou délku kabelu.

Napadlo vás někdy něco podobně šíleného, jako jste viděli v galerii?

Další články:

Totálně ujeté vynálezy

7 geniálních vynálezů, které jsou úplně zbytečné, ale spolehlivě vás pobaví

Nejlepší vychytávky s lakem na vlasy

6 nejlepších vychytávek s lakem na vlasy. Tyhle triky vám zjednoduší život

Článek je zařazen v: Galerie , tipy , domácnost , vychytávka , triky , nápad , nejlepší vychytávky do domácnosti , pomocníci v domácnosti , jednoduché vynálezy , doplňky do bytu , jak si zjednodušit život
Speciály:
Reklama