Kuchyně

14. května 2019 11:00

redakce Prima Zoom

GALERIE: 10 geniálně jednoduchých vynálezů, které budete okamžitě chtít do své domácnosti

Klademe si jedinou otázku: Proč to někoho nenapadlo dřív? Podívejte se na 10 skvělých vychytávek, které vám v doma chyběly. Od teď si to už bez nich nebudete umět představit.

Nejjednodušší nápady bývají ty nejlepší. Chytré řešení míváme často přímo před očima, ale v záplavě informací a nových technologií občas zapomínáme používat selský rozum. Anebo se spokojíme s tím, co se už nějakou dobu prodává, a nepřemýšlíme nad tím, že by se to dalo zjednodušit, zefektivnit a celkově zlepšit.

Proč tohle někoho nenapadlo dřív?

Podívejte se do galerie 10 až směšně jednoduchých vynálezů, které vám však svou praktičností vyrazí dech. A zatoužíte minimálně několik z nich okamžitě zařadit do svého života. Nebo byste se snad nechtěli místo chození ze schodů raději sklouznout po skluzavce, už nikdy nelovit sáček čaje v hrníčku či se na zahradní slavnosti už nikdy nezabořit podpatkem do trávy?

Schody se skluzavkou

Několikrát jsme si říkali, proč u každých schodů, které ze všech sil vyšlapeme, není skluzavka, která by nám připravila super zážitek vpodoby akčního sklouznutí dolů. Jsme rádi, že ve světě takové schody již existují. Snad se časem dostanou i knám.

Vytahovací zásuvka

Kdyby tato vychytávka byla součástí standartního vybavení domu, nemuseli bychom si pořizovat prodlužovačky. Zkrátka bychom si vytáhli celou zásuvku podle našich potřeb.

Napadlo vás někdy něco podobně šíleného, jako jste viděli vgalerii?

Další články:


Přečtěte si také