reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

6 nejlepších vychytávek s lakem na vlasy. Tyhle triky vám zjednoduší život

, Vydáno: 07.05.2019
Nejlepší vychytávky s lakem na vlasy
Autor: facebook.com Nejlepší vychytávky s lakem na vlasy
I když se například neřadíte mezi ty, kteří používají lak na vlasy každý den, určitě vám doma nechybí jedna menší lahev na příležitostní účesy. Napadlo vás, že lak na vlasy může v domácnosti sloužit jako perfektní pomocník? Podívejte se, co všechno s ním lze vymyslet.

reklama

Občas si elegantnější účes žádá přestříkat lakem, aby držel svůj tvar. Lak na vlasy nechybí snad v žádné domácnosti. Lze ho perfektně využít jako pomocníka při úklidu, šití nebo ho oceníte ve chvíli, kdy vás někdo obdaruje krásným pugetem plného rozkvetlých květin. Toto je 6 situací, kdy vám lak na vlasy přijde vhod.

Udrží kytici déle krásnou

Je vždy škoda, když vám nádherný puget plný barevných květin vydrží ve váze jen pár dní. Zkuste životnost kytice prodloužit tak, že ji z dálky a jemně postříkáte lakem na vlasy. Vydrží vám dělat radost o pár dní déle.

Květiny vydrží déle pomocí laku.
Autor: The Krazy Coupon Lady / facebook Květiny vydrží déle pomocí laku.

Lak odstraní chlupy z oblečení

Každý, kdo je majitelem chlupatého domácího mazlíčka, to dobře zná. Ať se snažíte sebevíc, vaše domácnost se zkrátka všudypřítomných chlupů nezbaví. Pokud se potřebujete rychle zbavit chlupů alespoň na oblečení, které jste si právě vzali na sebe, zkuste nastříkat papírovou utěrku lakem na vlasy a chlupy z oblečení setřít. To samé můžete aplikovat například i na sedačku.

Odstraní perfektně chlupy z oděvů.
Autor: Georgianne Bowman / facebook Odstraní perfektně chlupy z oděvů.

Pomůže s neposedným zipem

Každý má snad své oblíbené kalhoty, které vytáhne vždy, když není nálada přemýšlet, co si obléci na sebe. V takovém případě snad všechny dokáže naštvat, pokud zip od poklopce nedrží tam, kde by měl. Zkuste zip přestříkat lakem. Uvidíte, že všechny zipy zůstanou tam, kde mají.

Zabrání neustálému sjíždění zipu.
Autor: Pinterest.com Zabrání neustálému sjíždění zipu.

Navleče jehlu bez vztekání

Každý, kdo si zkusil zašít alespoň dírku na triku nebo přišít knoflík, ví, že nejzákeřnějším problémem bývá prvotní fáze příprav – navléknout jehlu. Pokud máte tenkou jehlu s malým očkem, můžete s nitkou zápasit i několik minut. Práci vám usnadní opět lak na vlasy, kterým roztřepený konec nastříkejte a prsty vymodelujte u nitky špičku. Poté vše navléknete na první dobrou.

Pokud vám nelze navléct nit, nastříkejte ji lakem na vlasy.
Autor: The Krazy Coupon Lady / facebook Pokud vám nelze navléct nit, nastříkejte ji lakem na vlasy.

Zajistí dokonalý tvar obočí

Říká se, že obočí formuje celý obličej. Díky přirozeně upravenému obočí vypadá člověk na první pohled příjemněji. Mnoho žen si nechává opravdu záležet. Pokud nechcete investovat do drahých gelů na úpravu obočí, použijte kartáček od staré řasenky, který důkladně vymyjte. Poté ho přestříkejte lakem a obočí jim učešte.

Perfektně s ním i upravíte obočí.
Autor: The Mascara Mogul - Beauty by Erica / facebook Perfektně s ním i upravíte obočí.

Poradí si s tkaničkami

Tento trik se bude hodit nejspíše dětem. Pokud si již umí zavázat samy tkaničky, gratulujeme. Může se však stát, že se budou často rozvazovat. Pokud chcete předejít havárii, kdy by si tkaničku vaše ratolest mohla přišlápnout, nastříkejte je sprejem. Tkaničky se tak stanou hrubšími a budou lépe držet.

Lak dokonce zabrání uvolnění tkaniček.
Autor: The Krazy Coupon Lady asi před rokem/facebook Lak dokonce zabrání uvolnění tkaniček.

Mohlo by vás zajímat:

Jaké vychytávky znaly naše babičky?

Tyhle vychytávky, které používaly naše babičky, jsou k nezaplacení. Znáte je všechny?

Stačí změnit úhel pohledu

20 vychytávek, díky kterým vyřešíte každý problém

reklama

Článek je zařazen v: vychytávky , vychytávky se spejem na vlasy , triky s lakem na vlasy , lak na vlasy , jak navléci jehlu , jak na rozvazující tkaničky , jak na dokonalé obočí , co s rozepínajícím se zipem , jak udržet květiny , jak na krásné řezané květiny , kytky , lak na vlasy na kytky , jak odstranit chlupy z oblečení , chlupy na oblečení , tkaničky od bot

reklama

Přečtěte si také