Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: Horský hotel z přepravních kontejnerů uvnitř skrývá přepychový luxus. Podívejte se

Zní to neuvěřitelně, ale v kavkazských horách Gruzie se nachází hotelový komplex postavený z lodních kontejnerů. Na první pohled jde o hranatý shluk velkých „krabic“ namačkaných jedna na druhé, ale nenechte se mýlit. Podívejte se, jaký luxus nabízí uvnitř!
Vydáno: 20.11.2017
Hotel stojí v úctyhodné výšce téměř 2200 metrů nad mořem. Svým tvarem má kopírovat hory a skály, které ho obklopují.
Autor: profimedia.cz Hotel stojí v úctyhodné výšce téměř 2200 metrů nad mořem. Svým tvarem má kopírovat hory a skály, které ho obklopují.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pětipatrový objekt z lodních kontejnerů se nachází ve výšce 2200 metrů nad mořem, pět minut chůze od nejbližší lanovky. Hotel je šikovně zasazený do svahu tak, aby z každého pokoje nabízel dechberoucí výhled na okolní krajinu, a zároveň ji nijak nenarušoval. Komplex nabízí navzdory malým nákladům na svou stavbu veškerý komfort klasických hotelů. Hosté mají navíc k dispozici poměrně velký prostor, protože každý z pokojů je umístěn v jednom kontejneru.Všichni hosté mohou kromě vlastního překrásného výhledu využívat společný bazén, saunu a fitness centrum. Foto: Všichni hosté mohou kromě vlastního překrásného výhledu využívat společný bazén, saunu a fitness centrum., Foto: profimedia.cz

Hosté mají k dispozici vlastní, nebo společnou terasu, bar, wi-fi a parkoviště zdarma. Všech 11 pokojů má sociální zařízení včetně županů, přezůvek, fénu a toaletních potřeb a hlavně překrásný výhled na kavkazské hory. Jsou zde k dispozici různě velké pokoje od jednolůžkových a dvoulůžkových (s terasou) o velikosti 22 metrů čtverečních až po apartmá pro rodiny (44 metrů čtverečních s terasou) až po luxusní apartmá o velikosti 50 metrů čtverečních, třemi terasami a vířivkou.

Při budování hotelu zůstala okolní krajina nedotčená a materiály použité k jejímu vybudování jsou šetrné k životnímu prostředí. 

Podívejte se do galerie, jak luxusní hotel z kontejnerů vypadá uvnitř.

(mb)

Další články:

Tuhle krásnou ložnici najdete ve Francii

Podívejte se do hotelů, kde se už nikdo neubytuje. Staré pokoje děsí i berou dech

Autobus disponuje i garáží

Autobus se proměnil v hotelový pokoj. Má záchod, sprchu a dokonce i garáž pro auto. Podívejte se

Hotel nemá žádnou střechu nebo stěny.

Láká vás spát pod širákem? Hotel uprostřed africké divočiny nemá střechu ani stěny

Článek je zařazen v: Galerie , hotel , luxus , hory , kontejnery
Reklama