Bydlení

20. listopadu 2017 06:00

Tereza Javorová

GALERIE: Horský hotel z přepravních kontejnerů uvnitř skrývá přepychový luxus. Podívejte se

Zní to neuvěřitelně, ale v kavkazských horách Gruzie se nachází hotelový komplex postavený z lodních kontejnerů. Na první pohled jde o hranatý shluk velkých „krabic“ namačkaných jedna na druhé, ale nenechte se mýlit. Podívejte se, jaký luxus nabízí uvnitř!

Pětipatrový objekt z lodních kontejnerů se nachází ve výšce 2200 metrů nad mořem, pět minut chůze od nejbližší lanovky. Hotel je šikovně zasazený do svahu tak, aby z každého pokoje nabízel dechberoucí výhled na okolní krajinu, a zároveň ji nijak nenarušoval. Komplex nabízí navzdory malým nákladům na svou stavbu veškerý komfort klasických hotelů. Hosté mají navíc k dispozici poměrně velký prostor, protože každý z pokojů je umístěn v jednom kontejneru.Všichni hosté mohou kromě vlastního překrásného výhledu využívat společný bazén, saunu a fitness centrum., Foto: profimedia.cz

Hosté mají k dispozici vlastní, nebo společnou terasu, bar, wi-fi a parkoviště zdarma. Všech 11 pokojů má sociální zařízení včetně županů, přezůvek, fénu a toaletních potřeb a hlavně překrásný výhled na kavkazské hory. Jsou zde k dispozici různě velké pokoje od jednolůžkových a dvoulůžkových (s terasou) o velikosti 22 metrů čtverečních až po apartmá pro rodiny (44 metrů čtverečních s terasou) až po luxusní apartmá o velikosti 50 metrů čtverečních, třemi terasami a vířivkou.

Při budování hotelu zůstala okolní krajina nedotčená a materiály použité k jejímu vybudování jsou šetrné k životnímu prostředí.

Podívejte se do galerie, jak luxusní hotel z kontejnerů vypadá uvnitř.

(mb)

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také