Bydlení

12. ledna 2018 06:00

Tereza Javorová

GALERIE: Interiér střižený podle pánské módy je originální, noblesní i hravý. Podívejte se

Moderní doba skýtá nepřeberné možnosti, jak stylizovat vybavení interiéru. Jednou z nich je i inspirace v pánské módě. Místnosti tak můžete dodat atmosféru férové hravosti, určité síly, exkluzivity i noblesy. Podívejte se na galerii vzorů a tkanin, které oživí váš domov v ryze pánském stylu.

Originální pánský interiér, který si můžete prohlédnout v galerii, navrhl samozřejmě muž. Designér a producent Brian Patrick Flynn se dobře vyzná nejen vpánské módě, ale jeho vášní jsou především inspirativní interiéry.

Pro svůj koncept doplňků zpánské módy využil nejen klasické mužské vzory, ale také nevšední spojení nejrůznějších prvků, které evokují svět mužů. Vidět je to například na spojení geometrických vzorů 70. let s “preppie“ stylem, který vládnul v50. letech a díky němuž jste vté době snadno od ostatních rozeznali studenty prestižních škol.

Příjemná je i neformální pohoda, kterou do ložnice vnáší proužkovaný vzor. Připomíná starší styl pánských šortek nebo jednoduchých vzorů na tričkách. Může být vyveden vrůzných barvách. Oblíbená je černobílá kombinace, ale zaujme i červenobílá nebo spojení hnědé a béžové. Pokud chcete, aby ložnice působila vzdušně a prostorně, zvolte modrou a bílou, případně kombinaci šedé a bílé.

Podívejte se do galerie a inspirujte se, jak si zařídit domov v pánském stylu.

Další články:


Přečtěte si také