Bydlení

28. srpna 2017 12:17

Tereza Javorová

GALERIE: Stylové žaluzie jako interiérový doplňek. Nebojte se barev a vzorů!

Rolety, žaluzie a další formy zastínění dávno už neplní jenom své praktické funkce. Na jejich výběr se klade důraz při zařizování interiéru a stává se z nich tak svébytný prvek, který ovlivňuje výsledný design interiéru.

Ať už chcete ozvláštnit ložnici, výraznější prvek do pracovny, nebo stínění sladit s přírodními prvky, fantazii se meze nekladou. Pohrát si můžete s v barvami, vzory, materiály, ale i rozměry. Poptávce se přizpůsobuje i trh, a tak je nabídka stínících zařízení stále rozmanitější.

Dobrá stínící technika je zásadní téměř v každé místnosti, kam nám jde denní světlo, které zvláště v letních měsících může být velmi ostré. Při dostatečném zatemnění nás v noci pak neruší pouliční osvětlení a daleko lépe a kvalitněji se vyspíme.

Pokud nefandíte těžkým závěsům, ale ani nevzhledným "obyčejným" žaluziím šedavé, případně bílé barvy, podívejte se do naší galerie. Na trhu je k dostání stylová stínící technika, která kromě své praktické funkce bude zastávat i roli originálního interiérového doplňku.

(red)

Další články:


Přečtěte si také