návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

INSPIRACE: 10x jídelny plné světla a energie. Ve které by vám nejvíc chutnalo?

skrivaa , Vydáno: 20.07.2017
Jídelny plné světla
Autor: profimedia Jídelny plné světla
Čas strávený v jídelně je pro nás doslova životně důležitý - stravujeme se zde, setkáváme se s našimi blízkými, začínáme zde každý nový den snídaní. Podívejte se na ty nejkrásnější jídelny plné světla a pozitivní energie. Která se vám líbí nejvíc?

reklama

Určitě to znáte. Nezáleží jen na tom, co jíte, ale také jak jídlo vypadá a jak se při stolování cítíte. My vám nabízíme pro inspiraci příjemné prostředí místností, které lze označit za domácí jídelny. To hlavní, co je spojuje, útulnost a dostatek světla.

U večeře možná uvítáte svíčky, ale snídaně, oběd a nějaká ta svačinka nebo kafíčko s kamarádkou, to si žádá příjemně prosvětlené prostředí. Sluneční svit přináší na zem energii. (Své by o tom mohly vyprávět rostliny i lidské solární elektrárny). Proč si tedy nedodat kromě kalorií i světelnou energii?

Dnešní doba přeje spojování nejrůznějších stylů. V této jídelně není nic dvakrát, a přesto působí příjemně
Autor: Housetohome.co.uk Dnešní doba přeje spojování nejrůznějších stylů. V této jídelně není nic dvakrát, a přesto působí příjemně

Pokud zrovna nemáte francouzská okna nebo prosklenou stěnu, nemusí to být až takový problém. Zaměřte se na světlé barvy. Pochopitelně, že ta nejsvítivější je sněhobílá. Ale nebojte se, pokud právě takový odstín bílé zvolíte, nemusí to u vás doma vypadat jako v nemocnici. Bílá je skvělý podklad pro všechny další barvy. Rozveselí ji tedy různé rostliny, obrázky, zajímavá podlaha, dřevěný nábytek i sem tam nějaký ten barevný pruh či veselý vzor namalovaný na stěně nebo vytištěný na tapetě. I další světlé odstíny barev se hodí, a přirozeně i světlé tapety.

Jak taková pěkná prosvětlená jídelna plná pozitivní energie může vypadat, uvidíte v naší galerii.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Židli Bertoia wire navrhl designér Harry Bertoia v roce 1952. Repliku lze na internetu pořídit za 2500 Kč, zavedení výrobci ale žádají mnohonásobně víc

Designová klasika: 10 slavných jídelních židlí. Kterou si vyberete?

Teze „Každej stůl má rohy, každej stůl má nohy,“ z písně kapely Mig 21 v případě tohoto kusu platí jen z poloviny

Nádhera! Jídelní stůl je jedním velkým kaleidoskopem

reklama

Článek je zařazen v: Galerie , bydlení , energie , inspirace , jídelny , Světlo

reklama

Přečtěte si také