Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Inspirace: 20 luxusních balkonů a teras

Prosluněné jarní dny nás lákají ven. Takové posezení s kávičkou na čerstvém vzduchu a s pěkným výhledem dokáže člověka příjemně osvěžit.
Vydáno: 24.04.2015
Nemusí jít hned o luxusní apartmán, pěknou elegantní terásku lze stvořit i z menšího prostoru, třeba ve střeše.
Nemusí jít hned o luxusní apartmán, pěknou elegantní terásku lze stvořit i z menšího prostoru, třeba ve střeše. Autor: trendir.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo má možnost vyjít si na svůj balkon či terasu, dobře ví, že skýtají ještě mnoho dalších milých potěšení. A co teprve, když se k nim přidá luxusní design a vybavení!

Dnes už naštěstí mnoho developerů počítá s tím, že většina bytů bude mít v jejich projektu lodžii, balkon nebo terasu. Bydlení to příjemně oživí. Určitě by z praktického hlediska bylo dobré, aby tato nezakrytá část bytu měla užitnou plochu alespoň tak velkou, aby se tam vešel rozkládací sušák na prádlo. Pokud bude prostor i hlubší, tak se vám tam snadno umístíte dokonce stoleček a dvě židle. O rychle dostupný a pohodlný pobyt venku je tak postaráno během chvilky.

Do naší galerie jsme ale pro vás vybrali takové balkony a terasy, které splňují mnohem náročnější požadavky, a to ať už jde o rozměry, vybavení, úpravu a také mnohdy o skvělý výhled. Podívejte se, jak se dá luxus vtělit i venkovního architektonického prvku stavby.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Za sluncem vytočený balkon ozvláštňuje i interiér

Chtěli byste bydlet v luxusním domě, kde se otáčejí balkony?

Stačí malý prostor

Nestihli jste osázet balkon? Ještě to můžete dohnat

Fúze fasády se střechou se podařila s pomocí tmavě eloxovaného hliníku

Inspirace: Nápaditě pojatá terasa je ozdobou rodinného domu

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama