Balkón a terasa

24. dubna 2015 05:30

Klára Beščecová

20 luxusních balkonů a teras. Najděte inspiraci!

Jarní dny nás lákají ven. Takové posezení s kávičkou na čerstvém vzduchu a s pěkným výhledem dokáže člověka příjemně osvěžit. Důležitý je ale také prostor balkonu nebo terasy. Vyzdobte si ho tak, abyste se tu cítili opravdu pohodlně!

Kdo má možnost vyjít si na svůj balkon či terasu, dobře ví, že skýtají ještě mnoho dalších milých potěšení. A co teprve, když se knim přidá luxusní design a vybavení!

Dnes už naštěstí mnoho developerů počítá stím, že většina bytů bude mít vjejich projektu lodžii, balkon nebo terasu. Bydlení to příjemně oživí. Určitě by zpraktického hlediska bylo dobré, aby tato nezakrytá část bytu měla užitnou plochu alespoň tak velkou, aby se tam vešel rozkládací sušák na prádlo. Pokud bude prostor i hlubší, tak se vám tam snadno umístíte dokonce stoleček a dvě židle. O rychle dostupný a pohodlný pobyt venku je tak postaráno během chvilky.

Vše o balkonech najdete v našem speciálu:

Do naší galerie jsme ale pro vás vybrali takové balkony a terasy, které splňují mnohem náročnější požadavky, a to ať už jde o rozměry, vybavení, úpravu a také mnohdy o skvělý výhled. Podívejte se, jak se dá luxus vtělit i venkovního architektonického prvku stavby.

Další inspirace pro váš balkon:

Sdílejte článek
Štítky terasa inspirace balkon

Přečtěte si také