Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Inspirace: 20 tajných míst, kde doma můžete schovat věci

20 skrýší, které najdete doma.
Vydáno: 20.02.2016
Přemýšlejte nekonvečně
Autor: Architecturendesign.net Přemýšlejte nekonvečně
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už máte byt vybavený nábytkem, a přesto ještě hledáte, kam byste ukryli, co vám zbývá? Nevěšte hlavu. I v malém bytě existuje spousta míst, která se dají jako malé či větší skrýše využít. A dokonce i jako velmi tajné. Jen si to ověřte v naší galerii!

Snad jen o vestavěné skříni plné polic a věšáků můžeme směle tvrdit, že jsme ji jako skladovací prostor plně využili. U ostatního vybavení domácnosti tomu tak však být nemusí. Jako příklad může posloužit třeba lavice. Na sezení je jistě dobrá, ale co prostor pod sedáky? A co třeba prostor pod dřezem v kuchyni? Na koš nebo skladování mycích prostředků se toto místo hodí přímo skvěle.

Geniální využití prostoru mezi vanou a jejím ostěním
Autor: Architecturendesign.net Geniální využití prostoru mezi vanou a jejím ostěním

Nápady, jež naleznete v naší galerii, však potvrzují, že takových míst je i v malém bytě mnohem víc. Všimněte si například jedinečného využití volného prostoru mezi vanou a jejím ostěním. A co teprve schodiště! Zcela specifické jsou pak tajné skrýše, kam si můžete bezpečně uložit drahocenné věci. Co takhle využít horní hranu dveří nebo místo za obrazem?

V naší galerii naleznete spoustu nápadů, jak kreativně zužitkovat zbývající a dosud třeba nevyužívaný prostor ve vašem bytě. A možná vás při prohlížení obrázků napadne i něco mnohem zajímavějšího.

(fis)

Mohlo by vás zajímat: 

Ideální pro malé tvory

Nezavíráte záchod při splachování? Aneb 7 zvyků, kterými hýčkáte bakterie v koupelně

Znáte to?

FOTOGALERIE: Neuvěřitelné fotky toho, co dokážou vymyslet opilci. Hlavně v kuchyni

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama