Bydlení

20. února 2016 05:04

Markéta Zídková

Inspirace: 20 tajných míst, kde doma můžete schovat věci

20 skrýší, které najdete doma.

Už máte byt vybavený nábytkem, a přesto ještě hledáte, kam byste ukryli, co vám zbývá? Nevěšte hlavu. I v malém bytě existuje spousta míst, která se dají jako malé či větší skrýše využít. A dokonce i jako velmi tajné. Jen si to ověřte v naší galerii!

Snad jen o vestavěné skříni plné polic a věšáků můžeme směle tvrdit, že jsme ji jako skladovací prostor plně využili. U ostatního vybavení domácnosti tomu tak však být nemusí. Jako příklad může posloužit třeba lavice. Na sezení je jistě dobrá, ale co prostor pod sedáky? A co třeba prostor pod dřezem v kuchyni? Na koš nebo skladování mycích prostředků se toto místo hodí přímo skvěle.

Nápady, jež naleznete v naší galerii, však potvrzují, že takových míst je i v malém bytě mnohem víc. Všimněte si například jedinečného využití volného prostoru mezi vanou a jejím ostěním. A co teprve schodiště! Zcela specifické jsou pak tajné skrýše, kam si můžete bezpečně uložit drahocenné věci. Co takhle využít horní hranu dveří nebo místo za obrazem?

V naší galerii naleznete spoustu nápadů, jak kreativně zužitkovat zbývající a dosud třeba nevyužívaný prostor ve vašem bytě. A možná vás při prohlížení obrázků napadne i něco mnohem zajímavějšího.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky galerie

Přečtěte si také