Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Inspirace: Pořiďte si svého moderního sluhu

Doba mění sluhy, řeči jim ale nepřidá.
Vydáno: 06.02.2015
Do moderního bytu jen moderního sluhu. Co třeba tento typ?
Do moderního bytu jen moderního sluhu. Co třeba tento typ? Autor: Mocoloco.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Šaty dělaj člověka!“ To platilo a platí stále. Proto se o ně také musíme starat. Pomocníků v domácnosti je spousta, ale jen jeden z nich je němý – němý sluha. Nereptá, nezlobí se a unese toho poměrně dost. V dnešní době ale můžete takový držák na šaty pořídit v opravdu velmi roztodivných tvarech. Pár jsme jich pro vás našli.

Možná bychom spíše tento druh věšáku na šaty měli nazvat rychlým sluhou. Používá se totiž na příležitostné nebo dočasné odložení oblečení. Vynikající je, když potřebujete vyvěsit sako, halenku nebo košili. Skvěle také slouží pro přípravu ošacení na druhý den. Ráno bývá často zběsilé. Ovšem když má člověk připraveno dopředu, co si vezme na sebe, hned je příprava na odchod rychlejší.

Němý sluha slouží lidem už dlouho. Vkus lidí se stále mění, a tak i tito věrní společníci našich oděvů na sebe berou moderní a někdy dost neobvyklý zjev. Základní pravidlo ale zní, aby byl užitečný a daly se na něj spolehlivě pověsit různé druhy oděvů. Podívejte se do naší galerie. Možná vás některé podoby němých sluhů překvapí.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Podívejte, jak k sobě mohou na stěně ladit různé tvary a dekory starých zrcadel

Stará zrcadla v moderním interiéru

Tak takovéhle okno, to je přímo vstup do jiné časové dimenze

Nástěnné hodiny jako krajka? Velký přehled hodin

Barevným kombinacím se meze nekladou

DIY: Vytvořte si vlastní kobereček do koupelny

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama