Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Ivana Trumpová prodává dům. Za 19 mil. dolarů je váš

Ivana Trumpová miluje velkolepost, proto svůj domov vybudovala jako impozantní palác. Podívejte se, jak to u ní vypadá.
Vydáno: 29.03.2014
V domě jsou nádherné dřevěné stropy a úžasné lustry
Autor: celebrityhousepictures.com V domě jsou nádherné dřevěné stropy a úžasné lustry

Respektive dosud vypadalo. Dům, který koupila hned po rozvodu v roce 1990 za 4,4 milionu dolarů, Ivana Trumpová momentálně prodává. A chce za něj 18,9 milionu dolarů. Ale když zjistíte, jak je dům rozsáhlý a zařízený, dojdete k závěru, že to je, jak píše web celebrityhousepictures.com, vlastně za babku.

Její zámeček má 9 ložnic, 13 koupelen, rozkládá se na necelém akru půdy. Vlastní dům nabízí 1300 m2 užitné plochy. Kuchyně je schopná zajistit party pro stovky lidí, se soukromou pláží je dům spojený podzemním tunelem. Interiér je zařízený ve velkolepém reprezentativním stylu. Ivana Trumpová miluje, když je vše dotažené do nejmenšího detailu. Stropy jsou zdobené krásnými dřevěnými trámy, z nichž visí starobylé lustry. Podlahy jsou ze dřeva, ručně vyráběných dlaždic a mramoru.

Bazén v maurském stylu je obložený ručně vyráběnými obklady v modré barvě, v zahradě chrání obyvatele vzrostlé palmy před pichlavým floridským sluncem.

(mar)

Článek je zařazen v:

reklama