Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Místo luxusu skromný venkov: Podívejte se, jak budou bydlet princ Harry a Meghan Markle

Slavný pár se odstěhuje z Kensingtonského paláce, který sdílel s princem Williamem a Kate Middleton. Zamíří na venkov do ne zrovna královsky vypadajícího domu.
Vydáno: 04.12.2018
Jak se tu bude princi Harrymu a Meghan bydlet?
Autor: profimedia.cz Jak se tu bude princi Harrymu a Meghan bydlet?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Harry a Meghan se nastěhují do Frogmore Cottage (Frogmorská chata). Tenhle skromný dům najdete na pozemcích patřících ke slavnému Windsorskému hradu necelých 50 kilometrů od Londýna. Stojí nedaleko Frogmore House, kde se konala svatební recepce královského páru a zároveň se tu fotily zásnubní snímky.

Takhle vypadá nový domov Harryho a Meghan
Autor: profimedia.cz Takhle vypadá nový domov Harryho a Meghan

Na rozdíl od centra Londýna nabízí Frogmore soukromí. Frogmore House je sice přístupný každý srpen veřejnosti, ale Frogmore Cottage je plně soukromá. Pár by tu měl přivítat i svého potomka. To je ostatně jeden z důvodů, proč se Harry a Meghan stěhují z hlavního města pryč.

Podívejte se na Frogmore House a anglický park kolem:

V současnosti je chata rozdělená do pěti bytů. Už ale začaly práce, které oddělené jednotky propojí, aby tak vznikl jediný domov pro královskou rodinu. Pokoje pro služebnictvo se mají proměnit v bydlení pro Meghaninu matku Dorii, která by se měla do Frogmore Cottage také nastěhovat.

Jméno nemovitostí pochází od množství žab (frogs), které tu žijí. Na pozemku najdete i mauzoleum královny Viktorie, takže už se začalo spekulovat, jestli náhodou ve Frogmore Cottage taky nestraší.

Článek je zařazen v: princ Harry , Meghan Markle , Velká Británie , palác , venkov
Speciály:
Reklama