Bydlení

4. prosince 2018 06:00

redakce Prima Zoom

Místo luxusu skromný venkov: Podívejte se, jak budou bydlet princ Harry a Meghan Markle

Slavný pár se odstěhuje z Kensingtonského paláce, který sdílel s princem Williamem a Kate Middleton. Zamíří na venkov do ne zrovna královsky vypadajícího domu.

Harry a Meghan se nastěhují do Frogmore Cottage (Frogmorská chata). Tenhle skromný dům najdete na pozemcích patřících ke slavnému Windsorskému hradu necelých 50 kilometrů od Londýna. Stojí nedaleko Frogmore House, kde se konala svatební recepce královského páru a zároveň se tu fotily zásnubní snímky.

Na rozdíl od centra Londýna nabízí Frogmore soukromí. Frogmore House je sice přístupný každý srpen veřejnosti, ale Frogmore Cottage je plně soukromá. Pár by tu měl přivítat i svého potomka. To je ostatně jeden zdůvodů, proč se Harry a Meghan stěhují zhlavního města pryč.

Podívejte se na Frogmore House a anglický park kolem:

Vsoučasnosti je chata rozdělená do pěti bytů. Už ale začaly práce, které oddělené jednotky propojí, aby tak vznikl jediný domov pro královskou rodinu. Pokoje pro služebnictvo se mají proměnit vbydlení pro Meghaninu matku Dorii, která by se měla do Frogmore Cottage také nastěhovat.

Jméno nemovitostí pochází od množství žab (frogs), které tu žijí. Na pozemku najdete i mauzoleum královny Viktorie, takže už se začalo spekulovat, jestli náhodou ve Frogmore Cottage taky nestraší.


Přečtěte si také