Bydlení

15. července 2016 00:10

Markéta Zídková

Konečně doma

Domov nejsou jen stěny, mezi nimiž jíte a spíte. Skandinávský developer Skanska naslouchá klientům a svou činností se snaží zlepšit životy mnoha lidí.

Dobré dispozice s dostatkem úložných prostor

Všechny nové domovy jsou naplánovány tak, aby vyhovovaly vašim každodenním potřebám. To znamená, že mají například důkladně promyšlené půdorysy, aby bylo hračkou je zařídit. Je v nich dostatek úložných prostor a balkony jsou dostatečně velké na to, abyste na nich mohli v létě pohodlně posnídat, anebo si večer posedět u skleničky vína s přáteli.

Soulad mezi novými bytovými domy a jejich okolím

Udržitelnost je pro Skanska celosvětově velkým tématem. Proto klade důraz na šetrné využívání přírodních zdrojů a používání chytrých řešení snižujících náklady na energie. Dbá také na to, aby nové projekty vznikaly v souladu s okolím, v němž vyrůstají. Například u projektu U cukrovaru, dlouhodobě hnízdí kolonie chráněného ptáka rorýse obecného. Developer na to myslel už při projektování, a v nejvyšších patrech budov proto umístí hnízdní boxy.

Bydlení ušité na míru vašemu životnímu stylu

Skanska si uvědomuje, že koupě nového domova je zásadním rozhodnutím, a proto věnuje vytváření nových bytových projektů potřebnou péči. Každá jednotlivost vychází z důkladné znalosti životního stylu klientů a jejich zkušeností. Trávíte rádi víkendy na kole se svým čtyřnohým přítelem? V bytových projektech Skanska, které se nacházejí v blízkosti cyklostezky máte k dispozici praktickou myčku se sprchou na kola, kočárky a psy.

Spokojený život vás i vašich blízkých

Domov není jen Váš nový byt, ale také místo, kde můžete žít takový život, jaký chcete. Pokud máte malé děti, je pro Vás důležité, aby si měly kde hrát. Proto Skanska staví dětská a sportovní hřiště, na kterých se zabaví nejen Vaše děti, ale i Vy.

Skanska najdete všude tam, kde je barevný domeček Homes by Skanska.

Více informací se dozvíte na zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také