Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Konečně doma

Domov nejsou jen stěny, mezi nimiž jíte a spíte. Skandinávský developer Skanska naslouchá klientům a svou činností se snaží zlepšit životy mnoha lidí.
Vydáno: 15.07.2016
Tady si užijete spoustu příjemných chvil s rodinou i přáteli

Dobré dispozice s dostatkem úložných prostor

Všechny nové domovy jsou naplánovány tak, aby vyhovovaly vašim každodenním potřebám. To znamená, že mají například důkladně promyšlené půdorysy, aby bylo hračkou je zařídit. Je v nich dostatek úložných prostor a balkony jsou dostatečně velké na to, abyste na nich mohli v létě pohodlně posnídat, anebo si večer posedět u skleničky vína s přáteli.

Soulad mezi novými bytovými domy a jejich okolím

Do rodiny s malým dítětěm zpravidla zanedlouho přibyde i pes
Do rodiny s malým dítětěm zpravidla zanedlouho přibyde i pes
Skanska

Udržitelnost je pro Skanska celosvětově velkým tématem. Proto klade důraz na šetrné využívání přírodních zdrojů a používání chytrých řešení snižujících náklady na energie. Dbá také na to, aby nové projekty vznikaly v souladu s okolím, v němž vyrůstají. Například u projektu U cukrovaru, dlouhodobě hnízdí kolonie chráněného ptáka rorýse obecného. Developer na to myslel už při projektování, a v nejvyšších patrech budov proto umístí hnízdní boxy.

Bydlení ušité na míru vašemu životnímu stylu

Skanska si uvědomuje, že koupě nového domova je zásadním rozhodnutím, a proto věnuje vytváření nových bytových projektů potřebnou péči. Každá jednotlivost vychází z důkladné znalosti životního stylu klientů a jejich zkušeností. Trávíte rádi víkendy na kole se svým čtyřnohým přítelem? V bytových projektech Skanska, které se nacházejí v blízkosti cyklostezky máte k dispozici praktickou myčku se sprchou na kola, kočárky a psy.

Rorýs obecný
Rorýs obecný
Skanska

Spokojený život vás i vašich blízkých

Dětská hřiště jsou samozřejmostí
Dětská hřiště jsou samozřejmostí
Skanska

Domov není jen Váš nový byt, ale také místo, kde můžete žít takový život, jaký chcete. Pokud máte malé děti, je pro Vás důležité, aby si měly kde hrát. Proto Skanska staví dětská a sportovní hřiště, na kterých se zabaví nejen Vaše děti, ale i Vy.

Skanska najdete všude tam, kde je barevný domeček Homes by Skanska.

Více informací se dozvíte na zde.


Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama