Koupelny

17. srpna 2019 08:00

Markéta Kašková

GALERIE: Tohle je 19 nejhorších koupelen a záchodů světa

Práce a cíl realitního makléře je jasný – prodat co nejvíce nemovitostí za možná co nejvyšší cenu. Uznáváme však, že občas se musí realitní agent pokusit prodat opravdu zvláštní kousky. Představte si, jak byste nabízeli byt, kde je záchod umístěn uprostřed jídelny? Podívejte se na neuvěřitelně bizarní kousky ze světových koupelen.

Realitní makléřka Vanessa Van Winkle se chtěla podělit se světem o nejbizarnější interiéry, které za svůj profesní životzkusilaprodat. Bez koupelny by se nemovitost rozhodně prodávala ještě hůř, ale pokud se předchozí majitel rozhodne umístit obří vanu hned vedle kuchyňské linky, může to pro obchodníkypředstavovat celkem velký oříšek.

Někdy je hranice mezi luxusem a nevkusem velmi tenká, a pokud vlastník nemovitosti nemá předchozí zkušenosti se zařizováním interiérů, může to dopadnout katastrofálně. Na druhou stranu, i nejméně vkusný člověk by přeci neumístil dvě toalety naproti sobě vjedné místnosti. Jak se podařily tyto šílenosti, netušíme, ale alespoň jsme se celkem dobře pobavili.

Když věci nedávají smysl

Vdnešní době je vmódě šokovat ve všem, co děláme. Je jedno, zda se jedná o vzhled, hobby nebo právě o design a architekturu. Milujeme originalitu, nápaditost a vrámci únosnosti i výstřednost, ale stále je důležité, aby věci a nápady dávaly smysl při nejmenším samotnému autorovi navrhovaného projektu. Myslíme si, že hotové výstupy v následující galerii žádný smysl nedávají a jasně dokazují, že mozek někdy vypne úplně každý člověk.

Milí realitní makléři, soucítíme svámi.

Další články:


Přečtěte si také