návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

GALERIE: Tohle je 19 nejhorších koupelen a záchodů světa

, Vydáno: 17.08.2019
Koupelnové faily
Autor: Instagram.com/Venessa Van Winkle Koupelnové faily
Práce a cíl realitního makléře je jasný – prodat co nejvíce nemovitostí za možná co nejvyšší cenu. Uznáváme však, že občas se musí realitní agent pokusit prodat opravdu zvláštní kousky. Představte si, jak byste nabízeli byt, kde je záchod umístěn uprostřed jídelny? Podívejte se na neuvěřitelně bizarní kousky ze světových koupelen.

reklama

Realitní makléřka Vanessa Van Winkle se chtěla podělit se světem o nejbizarnější interiéry, které za svůj profesní život zkusila prodat. Bez koupelny by se nemovitost rozhodně prodávala ještě hůř, ale pokud se předchozí majitel rozhodne umístit obří vanu hned vedle kuchyňské linky, může to pro obchodníky představovat celkem velký oříšek.

Někdy je hranice mezi luxusem a nevkusem velmi tenká, a pokud vlastník nemovitosti nemá předchozí zkušenosti se zařizováním interiérů, může to dopadnout katastrofálně. Na druhou stranu, i nejméně vkusný člověk by přeci neumístil dvě toalety naproti sobě v jedné místnosti. Jak se podařily tyto šílenosti, netušíme, ale alespoň jsme se celkem dobře pobavili.

Kdyby byla potřeba probrat něco neodkladného.
Autor: Instagram.com/Venessa Van Winkle Kdyby byla potřeba probrat něco neodkladného.

Když věci nedávají smysl

V dnešní době je v módě šokovat ve všem, co děláme. Je jedno, zda se jedná o vzhled, hobby nebo právě o design a architekturu. Milujeme originalitu, nápaditost a v rámci únosnosti i výstřednost, ale stále je důležité, aby věci a nápady dávaly smysl při nejmenším samotnému autorovi navrhovaného projektu. Myslíme si, že hotové výstupy v následující galerii žádný smysl nedávají a jasně dokazují, že mozek někdy vypne úplně každý člověk.

Milí realitní makléři, soucítíme s vámi.

Další články:

Nejkrásnější koupelny

5 tipů, jak si zařídit nejkrásnější koupelnu. Které barvy a vzory se k sobě perfektně hodí?

Jak myjí svá těla Madonna, Katy Perry a Miley Cyrus

Koupelny slavných aneb Jak se myje Madonna, Miley Cyrus a další sexy prdelky

reklama

Článek je zařazen v: faily , koupelnové faily , vtip , koupelny , nepovedené koupelny

reklama

Přečtěte si také