Bydlení

15. září 2014 10:08

Markéta Zídková

Krbová kamna BeF Home

Sálavé teplo kamen vytváří domácí pohodu.

Společnost BeF Home se zabývá výrobou krbových vložek a jejich prodejem na domácím i zahraničním trhu již 20 let. Rok 2014 znamená velký milník v sortimentu – především díky jeho rozšíření o exkluzivní krbová kamna v designovém barevném provedení. Díky nejmodernějším technologiím a materiálů použitých při jejich výrobě, na které se podílí každý z 230 zaměstnanců společnosti BeF Home, se každá kamna stávají opravdovým a jedinečným prvkem, nikoli předmětem masové výroby.

Veškeré zkušenosti a úsilí byly vloženy do vzniku těchto krbových kamen. Jejich modely byly rozděleny do dvou řad: ARIES a VIRGO. Stejně jako krbové vložky BeF Home, které jsou známé a uznávané napříč evropským trhem, splňují i kamna všechna kritéria z hlediska kvality, spolehlivosti, výkonnosti a snadnosti použití.

Všechna kamna jsou v souladu s nejpřísnějšími evropskými normami pro bezpečnost a výkon, což je zárukou kvality a spolehlivosti pro všechny jejich uživatele. Každý jednotlivý výrobek je pečlivě testován a podroben výstupní kontrole. I proto může firma BeF Home nabídnout svým zákazníků šestiletou záruku na své výrobky.

Kamna VIRGO, Foto: BeF Home

Během výrobního procesu, který celý probíhá výhradně na území České Republiky, jsou použity materiály té nejvyšší jakosti – především pak kvalitní ocel a Carcon, akumulační žáruvzdorný materiál vyznačující se svou pevností a tepelnou odolností. Díky tomu všemu dosahují kamna vysoké účinnosti, aniž by výrazně zatěžovala životní prostředí.

Značná pozornost je zaměřena rovněž na design kamen s cílem vytvořit elegantní a nadčasový vzhled. Firma BeF Home, jako jedna z mála, nabízí povrchovou úpravu opláštění za použití vysoce odolných, nehořlavých barev. Zákazník si může sám vybrat barvu kamen a topeniště vyloženého Carconem, a to z velmi bohaté nabídky.

Modelová řada ARIES se vyznačuje štíhlým provedením, které jen podtrhuje celkovou eleganci kamen. Bezroštové topeniště navíc zvyšuje účinnost topidla a zcela spaluje veškeré dřevo. Pokud upřednostňujete kamna větších rozměrů, je tu pro vás řada VIRGO s roštovým topeništěm. U obou řad je potom samozřejmostí externí přívod vzduchu, variabilní možnost napojení na komín a bezchybně fungující oplach skla.

Komerční sdělení

Sdílejte článek
Štítky výroba krb materiál kamna topeniště Virgo

Přečtěte si také