Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Máte překabelkováno? Tady je 10 tipů na ukládaní tašek, pásků nebo klobouků

Patříte k milovnicím módy a pokud jde o kabelky, tak se prostě neudržíte? Pak už jste určitě řešila problém, kam s nimi. Pokud si nevíte rady, přinášíme pár tipů na chytré ukládání kabelek a dalších módních doplňků.
Vydáno: 09.04.2015
Většina z nás s dostatkem místa na ukládání neustále bojuje
Většina z nás s dostatkem místa na ukládání neustále bojuje Autor: Thinkstockphotos
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Většina z nás už přišla na to, že parádu musíme mít prostě na očích. Velké zásuvky nebo hluboké police jsou sice úžasně skladné a pojmou dostatečné množství věcí, ale vždycky v nich zůstane něco úplně vespodu nebo vzadu. Na tyhle kousky pak velice snadno zapomínáme a v nejhorším případě je vyhrabošíme až ve chvíli, kdy nám už nepřipadají dostatečně in. Pravidlo číslo jedna tedy zní: zaveďte si systém, který vám dovolí mít kabelky a další drobnosti uspořádány na jednom místě a navíc přehledně.

V šatně nebo ve skříni

Pokud jste šťastnou majitelkou šatny nebo velké vestavěné skříně, kam má zakázaný přístup vše, co nepatří do vaší garderoby, pusťte se do reorganizace. Ideálním prostorem pro kabelky je například dostatečně dlouhá police nad nebo pod šatní tyčí, kam tašky můžete vyskládat hezky vedle sebe třeba podle barev nebo příležitostí, ke kterým jsou určeny. V dostatečně velké šatně si určitě můžete dovolit jeden regálek vyhradit jenom kabelkám. Ideálním řešením může být i samostatná skříňka určená jenom na tašky a další doplňky, která může stát v ložnici nebo v předsíni. Důležité ale je, aby byla dostatečně velká a její vnitřní prostor byl rozdělený tak, abychom neztrácely přehled. Ideální jsou různé velikosti polic a menší zásuvky na peněženky, kosmetické taštičky a pásky.

Vyzrajte nad prostorem

Pravda je ale taková, že většina z nás s dostatkem místa na ukládání neustále bojuje. V tom případě musí nastoupit vtip, případně inspirace u těch, které už řešení našly. Porozhlédněte se po bytě a hledejte netradiční místo, kde budete mít svoje milované kabelky pěkně na očích. Co třeba volná zeď, vnitřní strana dveří do šatní skříně, kousek nevyužité šatní tyče? Podívejte se do naší fotogalerie, najdete v ní všechny tyto možnosti a navíc šikovné zásobníky a tipy na ukládání klobouků, čepic, šátků nebo pásků. Někdy ale stačí úplná maličkost, třeba kroužky na sprchový závěs nebo kolíčky, a problém je vyřešen.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Hrnky se dají využít různě

Výbava: Jarní doplňky s romantickou náladou

V Dílnách tvořivosti vznikají věci pro radost i k užitku

Hodiny z gramodesky? Tipy na hravé doplňky

Jednoduché, efektní. Za jedno odpoledne vyrobíte originální obraz

Pusťte jaro k sobě domů. 13 tipů na rychlé dekorace

Článek je zařazen v:
Reklama