Bydlení

5. července 2015 05:00

Markéta Zídková

Miley Cyrus miluje pizzu nadevše. Podívejte se, jaké si pořídila úchylné povlečení

Celebrity mají novou vášeň: ložní povlečení s dekorem jídla.

To se takhle probudíte a jste zachumlaní v dece, která plave v omastku z nějakého pěkně mastného trvanlivého salámu. Jo, v tom omastku, který vám v pizzerii kape z pizzy a který raději utíráte do papírového ubrousku. Teda ona to není opravdová mastnota, to jste si jenom pořídili povlečení, které vypadá jako fakticky opravdová pizza.

No dobře, tak vy se takhle asi nebudíte, ale Miley Cyrus ano. Na svém Instagramu zveřejnila fotky, jak si po ránu lebedí v pěkně mastné salámové pizze. Můžeme se jenom dohadovat, jak moc je ten salám pálivý, ale že by v něm Miley vypadala zrovna žhavě, to se říct nedá.

A že Miley pizzu opravdicky miluje, udělala si ve fotoshopu i fotky v oblečku ze salámové pizzy a dala si je na Instagram.

Další celebritkou, která propadla salámovému loži, je Lady Charteris, která tady moc známá není, ale za kanálem tak trochu šlape na paty Paris Hilton.

Že si holky do postele zvolily salám a ne třeba párek, je jejich věc, ale až se jim pizza přejí, mohou si hupsnout do hambáče nebo si třeba zalézt jako párek do rohlíku? Nebo třeba usnout v lívanci s javorovým sirupem. Ňam

Koukněte do galerie:

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Instagram pizza povlečení Miley Cyrusová

Přečtěte si také