Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Miley Cyrus si koupila další dům. Tentokrát i se zázemím pro děti

Že by nám Miley Cyrus s Liamem něco zatajili? Miley koupila nový dům a je v něm dětský pokojíček i koupelna se Spider-Manem.
Vydáno: 16.02.2016
Miley Cyrus si koupila nové hnízdečko lásky v kalifornském Malibu v Ramirez
Miley Cyrus si koupila nové hnízdečko lásky v kalifornském Malibu v Ramirez Autor: Coldwell Banker
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miley Cyrus si koupila nové hnízdečko lásky v kalifornském Malibu v Ramirez. Hned vedle domu svého přítele Liama Hemswortha, aby to k němu měla kousek. Prostě se zřejmě nechce k němu hned nastěhovat, naopak mu chce nechat ještě kus mládenecké svobody, ale zase k němu nechce jezdit až ze San Fernando Valley, kde žila doposud. A tak vytáhla z kapsy 2,525 milionů dolarů a koupila si malinký domeček se čtyřmi ložnicemi a jen 3,5 koupelnami. Pro nás jsou to peníze, na které většina z nás v životě nedosáhne, pro Miley, která akorát podepsala novou smlouvu na spolupráci v pořadu Voice of Amerika jako poradkyně, je to drobná částka.

Tyrkysová
Tyrkysová
Coldwell Banker

S Liamem Hemsworthem, který zazářil v Hunger Games, vztah vypadá pěkně vážně, pár se před dvěma roky rozešel, ale v posledních týdnech se nejenom ukazuje, ale i líbá na veřejnosti při všech možných příležitostech. 

Miley Cyrus na svém Instagramu se ukazuje se zásnubním prstenem Foto:

Ani jeden z nich to oficiálně nepotvrdil, ale zřejmě se zase v lednu i zasnoubili, protože Miley zveřejnila na svém Instagramu fotky, na kterých má na prsteníčku zásnubní prsten s diamantem, který od australského herce dostala v roce 2012.

Ale možná je vztah ještě vážnější. Nový dům, který Miley koupila, má totiž nejen dětský pokojík, ale i koupelnu s dekorem Spidermana. Domeček je to jinak pěkně romantický, skrytý v zeleni, dlouhá příjezdová cesta prochází lesíkem a pak přes dřevěný mostek vede až k domu utopenému v zeleni. Dům není zařízený nijak výjimečně a co je nejhorší, nemá bazén. Situaci naštěstí zachraňuje skutečnost, že za rohem bydlí Liam, který má pořádný bazén, takže Miley zabije dvě mouchy jednou ranou – o vodní plochu se nemusí starat, vykoupe se zadarmo a má záminku, aby u svého přítele byla pečená koupaná.

Koupelna s dekorem Spider - Mana
Koupelna s dekorem Spider - Mana
Coldwell Banker

Z Miley se tak pomalu ale jistě stává realitní magnátka. Nadále vlastní klasický ranč v kopcích nad Studio City v Kalifornii, který koupila v roce 2011 za 3 900 000 dolarů. V polovině dubna 2015 prodala za 6 milionů rodinné sídlo v Toluca Lake a její rodina se přestěhovala do ranče jen o kousek dál. Jen o pár týdnů později koupila za 5 milionů domek se sedmi ložnicemi a šesti koupelnami v uzavřeném hlídaném luxusním komplexu Hidden Hills na západním předměstí LA, kde jsou jejími sousedy Kim Kardashian a Kenye West, Jennifer Lopez, Jessica Simpson.

Poslední dům je ideální pro jejího australského přítele, který vyrostl na pláži. Na pláž Paradise Cove beach je to odsud jenom kousek pěšky.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Miley Cyrus potřebuje trochu venkova

Miley Cyrus si pořídila ranč. Bude chovat koně a slepice?

Miley Cyrus se drží při zemi, dům stál jen necelé 4 miliony dolarů

Takhle si žije rebelka Miley Cyrus. Projděte si její dům

Jak myjí svá těla Madonna, Katy Perry a Miley Cyrus

Koupelny slavných aneb Jak se myje Madonna, Miley Cyrus a další sexy prdelky

Prostě tu pizzu "Mileyu"

Miley Cyrus miluje pizzu nadevše. Podívejte se, jaké si pořídila úchylné povlečení

Článek je zařazen v:
Reklama