Bydlení

16. února 2016 13:37

Markéta Zídková

Miley Cyrus si koupila další dům. Tentokrát i se zázemím pro děti

Že by nám Miley Cyrus s Liamem něco zatajili? Miley koupila nový dům a je v něm dětský pokojíček i koupelna se Spider-Manem.

Miley Cyrus si koupila nové hnízdečko lásky v kalifornském Malibu v Ramirez. Hned vedle domu svého přítele Liama Hemswortha, aby to k němu měla kousek. Prostě se zřejmě nechce k němu hned nastěhovat, naopak mu chce nechat ještě kus mládenecké svobody, ale zase k němu nechce jezdit až ze San Fernando Valley, kde žila doposud. A tak vytáhla z kapsy 2,525 milionů dolarů a koupila si malinký domeček se čtyřmi ložnicemi a jen 3,5 koupelnami. Pro nás jsou to peníze, na které většina z nás v životě nedosáhne, pro Miley, která akorát podepsala novou smlouvu na spolupráci v pořadu Voice of Amerika jako poradkyně, je to drobná částka.

S Liamem Hemsworthem, který zazářil v Hunger Games, vztah vypadá pěkně vážně, pár se před dvěma roky rozešel, ale v posledních týdnech se nejenom ukazuje, ale i líbá na veřejnosti při všech možných příležitostech.

Ani jeden z nich to oficiálně nepotvrdil, ale zřejmě se zase v lednu i zasnoubili, protože Miley zveřejnila na svém Instagramu fotky, na kterých má na prsteníčku zásnubní prsten s diamantem, který od australského herce dostala v roce 2012.

Ale možná je vztah ještě vážnější. Nový dům, který Miley koupila, má totiž nejen dětský pokojík, ale i koupelnu s dekorem Spidermana. Domeček je to jinak pěkně romantický, skrytý v zeleni, dlouhá příjezdová cesta prochází lesíkem a pak přes dřevěný mostek vede až k domu utopenému v zeleni. Dům není zařízený nijak výjimečně a co je nejhorší, nemá bazén. Situaci naštěstí zachraňuje skutečnost, že za rohem bydlí Liam, který má pořádný bazén, takže Miley zabije dvě mouchy jednou ranou – o vodní plochu se nemusí starat, vykoupe se zadarmo a má záminku, aby u svého přítele byla pečená koupaná.

Z Miley se tak pomalu ale jistě stává realitní magnátka. Nadále vlastní klasický ranč v kopcích nad Studio City v Kalifornii, který koupila v roce 2011 za 3 900 000 dolarů. V polovině dubna 2015 prodala za 6 milionů rodinné sídlo v Toluca Lake a její rodina se přestěhovala do ranče jen o kousek dál. Jen o pár týdnů později koupila za 5 milionů domek se sedmi ložnicemi a šesti koupelnami v uzavřeném hlídaném luxusním komplexu Hidden Hills na západním předměstí LA, kde jsou jejími sousedy Kim Kardashian a Kenye West, Jennifer Lopez, Jessica Simpson.

Poslední dům je ideální pro jejího australského přítele, který vyrostl na pláži. Na pláž Paradise Cove beach je to odsud jenom kousek pěšky.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky koupelna Amerika dům Spider-Man Malibu Kim Kardashianová Miley Cyrusová Jennifer Lopezová Hunger Games Jessica Simpsonová Ramirez San Fernando Valley

Přečtěte si také