reklama

Milujete Harryho Pottera? Pak vás nadchne tento hotel v Londýně!

zidkovm
10. prosince 2014
Harry Potter je neuvěřitelný fenomén. Není divu, že tak v Londýně najdete hotel, který má pokoje zařízené ve stylu této fantasy.
reklama

Pokud se chystáte do Londýna a patříte k milovníkům Harryho Pottera, určitě aspoň jeden půlden věnujte místům, která jsou spojená s tímto mladým kouzelníkem. Vypravte se na nádraží Victoria Station, kde možná najdete nástupiště 93/4. Pokud ne, alespoň si prohlédnete nádraží, odkud studenti vyráželi do Bradavic. Pak můžete nasednout na speciální autobus ve stylu Harryho Pottera, který vás doveze do studií filmové společnosti Warner Bros., kde můžete absolvovat prohlídku ateliérů, v nichž se natáčelo.

Chcete-li vidět další místa, vyrazte na organizovanou túru Muggle Walking Tour. I pokud neumíte anglicky (procházky jsou v angličtině), během cca 2,5 hodiny uvidíte vstupní halu na Ministerstvu kouzel, Příčnou ulici a další lokace, které se objevují ve filmech o Harry Potterovi.

Anebo se rovnou ubytujte v hotelu The Georgian House v centru Londýna nedaleko Victoria Station. Nabízí totiž dva pokoje právě ve stylu mladého čaroděje! Stačí říct jen Alohomora, vyndat platební kartu a můžete spát v místnosti, která je inspirovaná kouzelnickou školou v Bradavicích! Pro dva lidi stojí noc 249 liber, v případě, že v ceně bude i vstupenka do filmových interiérů Harryho Pottera v londýnském Watfordu, z účtu vám zmizí 363 liber! Podívejte se, jak pokoje vypadají:

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: LondýnhotelstylHarry PotterWarner Bros.Škola čar a kouzel v Bradavicích
reklama