Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Milujete Harryho Pottera? Pak vás nadchne tento hotel v Londýně!

Harry Potter je neuvěřitelný fenomén. Není divu, že tak v Londýně najdete hotel, který má pokoje zařízené ve stylu této fantasy.
Vydáno: 10.12.2014
Jako v Brádavicích
Autor: www.georgianhousehotel.co.uk Jako v Brádavicích
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud se chystáte do Londýna a patříte k milovníkům Harryho Pottera, určitě aspoň jeden půlden věnujte místům, která jsou spojená s tímto mladým kouzelníkem. Vypravte se na nádraží Victoria Station, kde možná najdete nástupiště 93/4. Pokud ne, alespoň si prohlédnete nádraží, odkud studenti vyráželi do Bradavic. Pak můžete nasednout na speciální autobus ve stylu Harryho Pottera, který vás doveze do studií filmové společnosti Warner Bros., kde můžete absolvovat prohlídku ateliérů, v nichž se natáčelo.

Chcete-li vidět další místa, vyrazte na organizovanou túru Muggle Walking Tour. I pokud neumíte anglicky (procházky jsou v angličtině), během cca 2,5 hodiny uvidíte vstupní halu na Ministerstvu kouzel, Příčnou ulici a další lokace, které se objevují ve filmech o Harry Potterovi.

Anebo se rovnou ubytujte v hotelu The Georgian House v centru Londýna nedaleko Victoria Station. Nabízí totiž dva pokoje právě ve stylu mladého čaroděje! Stačí říct jen Alohomora, vyndat platební kartu a můžete spát v místnosti, která je inspirovaná kouzelnickou školou v Bradavicích! Pro dva lidi stojí noc 249 liber, v případě, že v ceně bude i vstupenka do filmových interiérů Harryho Pottera v londýnském Watfordu, z účtu vám zmizí 363 liber! Podívejte se, jak pokoje vypadají:

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Hotel V8 ve Stuttgartu nenechá žádného milovníka aut v klidu

Co vše se dá vyrobit z auta? Projděte si hotel V8 a uvidíte

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Netradiční příbytky zabudované do krajiny

Vánoční hvězda

Jak správně koupit vánoční hvězdu. A jak se o ni dobře starat

Článek je zařazen v:
Reklama