Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Mužům vstup zakázán! Podívejte se na první luxusní jachtu jen pro ženy

Kdybyste si mysleli, že je to hračka pro Barbie, tak vězte, že loď je opravdová a měří 80 metrů.
Vydáno: 04.02.2015
Luxusní loď je zatím ve fázi projektu. Vrtulník ale musí být zlatý
Autor: profimedia Luxusní loď je zatím ve fázi projektu. Vrtulník ale musí být zlatý
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vůbec první luxusní jachta na světě určená pouze ženám. Interiér tvoří křišťálové lustry Swarovski, zlaté mozaiky, ledové fontány. Osobitý projekt má na svědomí návrhářka Lidia Bersani. Její loď La Belle (česky krása) by měla maximálně vyhovovat něžnému pohlaví. Movité dámy, které se nechtějí spokojit s jachtami pro muže, si tak mohou pořídit sladkou loď vyvedenou v krémové barvě v kombinaci se zlatou, doplněné křišťály Swarovski, kožešinami a s květinovými dekory. Na svých stránkách designérka popisuje svůj styl „jako teplý a romantický, plný opulentních a pohodlných elementů“.

Určena je pro 12 osob, kterým je k dispozici 6 kabin, takže určitě bude otázka, kdo s kým bude na pokoji. Hlavní kabina má kulaté lůžko s baldachýnem a vlastní terasu, na ostatní hosty čeká 5 suit. Loď měří 80 m, najdete na ní wellnes s různými druhy saun, jacuzzi, ledovou fontánu (neptejte se nás, co to je ice fountains), salon krásy, fitko, disco a dokonce i knihovnu, krb a další fajnové záležitosti. Pak je na lodi bazén a přistávací plocha pro vrtulník. Loď je zatím ve fázi projektu, i tak už je čas přemýšlet nad tím, kdo ji bude řídit.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Jachta Steva Jobse

Jachta Steva Jobse brázdí Karibik

Dům Patricka Dempseyho v Malibu

Budete závidět: Uhrančivý herec z Chirurgů Patrick Dempsey má naprosto dokonalý dům!

Nemusíte hned kupovat novou linku

10 levných způsobů, jak proměnit kuchyň v luxusnější

Článek je zařazen v:
Reklama