Bydlení

7. srpna 2015 05:01

Markéta Zídková

Na návštěvě: Takhle vypadá milionářská chalupa Bena Afflecka, nového Batmana

Nový Batman, americký herec Ben Affleck, nezvládá své soukromí a tak utekl na ostrov. Podívejte se na nádherný dům, kde se schoval.

Bojovat proti zlu je mnohdy jednodušší než řešit vztahy s partnerem nebo poručit sám sobě. Své o tom ví oskarový herec Ben Affleck, který zrovna točí film Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti, kde bude napravovat Supermana. Zatímco Supermana zřejmě ukočírovat zvládne, sám sobě poručit nedokázal. Poslední červnový den tak spolu se svou ženou, herečkou Jennifer Garner oznámili rozvod. Důvod: Podle webu www.usmagazine.com neustálé Benovy mejdany, gambling a randění s jinými ženami. Jennifer Garner zřejmě neustála poslední (nepotvrzenou) aféru s jejich chůvou Christine Ouzounian.

Ben Affleck se svou ženou Jennifer Garner

A tak netopýří muž sbalil své saky paky a uklidil se do domku na ostrově Hampton Island v americkém státě Georgia. Ben už to má nacvičené – tady také hledal své já, když se v roce 2004 rozcházel s Jennifer Lopez, to se sem přestěhoval natrvalo. Po svatbě s Jennifer Garner v roce 2005 sem jezdili na chalupu.

Ben zde rozhodně nestrádá – domek v jižanském stylu leží na pozemku o rozloze 10 hektarů a celý areál, kde je ještě další dům, má hodnotu 16 000 000 milionů dolarů (384 000 000 Kč). Samozřejmostí je přistávací plocha, soukromé molo – ostatně dům leží vpodstatě hned u vody. Kdyby bylo Benovi smutno, může zaskočit k sousedům – Sandře Bullock nebo Johnovi Travoltovi.

Benův ostrovní domov už jste možná viděli, zahrál si ve filmu - Ben zde natočil jednu scénu ve snímku Město (2010).

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Batman dům Island chalupa návštěva herec John Travolta Superman Jennifer Garnerová Ben Affleck Jennifer Lopezová Sandra Bullocková

Přečtěte si také