Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Návod: Vyrobte si funkční lampičku z lega

Jestli vám už děti vyrostly z chuti hrát si se stavebnicí, přichází ten pravý čas, na její další využití – postavte si svou lampu.
Vydáno: 14.11.2015
Z kostek stavebnice můžete zhotovit i stropní svítidlo.
Autor: web.trendyyy.com Z kostek stavebnice můžete zhotovit i stropní svítidlo.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pracné to moc není a můžete tak inovovat lampičku, která se vám už okoukala. V naší galerii naleznete nejen nápaditá svítidla s úžasnou atmosférou, ale i obrazový návod, jak si tu svou kreativní lampičku vystavět.

Určitě vás nejednou vaši potomci překvapili, co všechno jsou schopni ze stavebnic postavit. Vytvořit vlastní lampu tak opravdu žádný problém nebude. I když dnes je asi nejrozšířenější stavebnicí dánské Lego, existuje spousta jiných na podobném principu, se kterými se také dá vytvořit něco zcela originálního.

Lampičky mohou překypovat nejrůznějšími barvami.
Autor: Margxt.fr Lampičky mohou překypovat nejrůznějšími barvami.

Stavět můžete sami, nebo k tomu klidně vaše potomstvo přizvěte. Kdo říká, že ta lampička musí zůstat stále stejná. Časem si ji můžete zase přestavět, anebo ji vrátit do původní podoby a kostky nechat na jiné „stavební práce“.

Myslete ale na to, aby zdroj světla u vaší „kostkolampy“ byl od kostek dál a používejte raději moderní žárovky, které nevydávají až tak moc velké teplo. Důležité je, aby i to málo tepelného záření, které moderní žárovky a zářivky vydávají, mělo kam uniknout. Proto je nejlepší nahoře, kam teplo uniká, nechat nějaký ten otvor.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Lampa je věrným zobrazením pozadí.

Lampa pro nenechavce: Plácněte ji přes zadek a rozsvítí se

Úžasná lampička z víček od plechovky

NÁVOD: Vyrobte si duhovou lampičku z víček od plechovky

Světlo vnese do zahrady tajemné kouzlo

Osvětlení na dálkové ovládání, svítící květináče a další světelné letní vychytávky


Článek je zařazen v:
Reklama