Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Návod: Vyrobte si funkční lampičku z lega

Jestli vám už děti vyrostly z chuti hrát si se stavebnicí, přichází ten pravý čas, na její další využití – postavte si svou lampu.
Vydáno: 14.11.2015
Z kostek stavebnice můžete zhotovit i stropní svítidlo.
Z kostek stavebnice můžete zhotovit i stropní svítidlo. Autor: web.trendyyy.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pracné to moc není a můžete tak inovovat lampičku, která se vám už okoukala. V naší galerii naleznete nejen nápaditá svítidla s úžasnou atmosférou, ale i obrazový návod, jak si tu svou kreativní lampičku vystavět.

Určitě vás nejednou vaši potomci překvapili, co všechno jsou schopni ze stavebnic postavit. Vytvořit vlastní lampu tak opravdu žádný problém nebude. I když dnes je asi nejrozšířenější stavebnicí dánské Lego, existuje spousta jiných na podobném principu, se kterými se také dá vytvořit něco zcela originálního.

Lampičky mohou překypovat nejrůznějšími barvami.
Lampičky mohou překypovat nejrůznějšími barvami.
Margxt.fr

Stavět můžete sami, nebo k tomu klidně vaše potomstvo přizvěte. Kdo říká, že ta lampička musí zůstat stále stejná. Časem si ji můžete zase přestavět, anebo ji vrátit do původní podoby a kostky nechat na jiné „stavební práce“.

Myslete ale na to, aby zdroj světla u vaší „kostkolampy“ byl od kostek dál a používejte raději moderní žárovky, které nevydávají až tak moc velké teplo. Důležité je, aby i to málo tepelného záření, které moderní žárovky a zářivky vydávají, mělo kam uniknout. Proto je nejlepší nahoře, kam teplo uniká, nechat nějaký ten otvor.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Lampa je věrným zobrazením pozadí.

Lampa pro nenechavce: Plácněte ji přes zadek a rozsvítí se

Úžasná lampička z víček od plechovky

NÁVOD: Vyrobte si duhovou lampičku z víček od plechovky

Světlo vnese do zahrady tajemné kouzlo

Osvětlení na dálkové ovládání, svítící květináče a další světelné letní vychytávky


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama