Zahrada

9. srpna 2015 04:50

Markéta Zídková

Osvětlení na dálkové ovládání, svítící květináče a další světelné letní vychytávky

Designové prvky pro letní zahradu.

Léto je v plném proudu, tropické počasí nás láká na zahradu a k vodě a dlouhé večery si říkají o to, strávit je v příjemném prostředí. Příjemné prostředí je hlavně o atmosféře a tu si často vytvoříme i díky osvětlení. Přinášíme vám pár tipů, jak toho co nejlépe docílit.

Přenosná svítidla

Pokud plánujete dovolenou na vypůjčené chatě, u známých nebo v apartmánech, ideálním pomocníkem jsou přenosná svítidla, která vám nejen pomohou v orientaci v neznámém prostředí, ale také dodají místu na útulnosti a vytvoří opravdu skvělé prostředí pro pobyt s rodinou.

„Jednou z možností jsou svítidla do zásuvky, která vyzařují příjemné světlo a nezaberou při cestování mnoho prostoru,“ říká Michael Urban, obchodní ředitel poradensko-prodejního portálu eSvětlo.cz. „Další variantou jsou takzvaná světla na klipu, která fungují na baterku a můžete je při cestování používat třeba na čtení nebo i k osvětlení balkónu.“

Venkovní party

Kapego Venkovní Flood osvětlení, cena cca od 3 323 Kč

Plánujete svatbu, oslavu narozenin nebo jen tak letní party? Ozvláštněte svůj balkon, zahradu, terasu, ale i třeba obývací pokoj použitím stylových Flood Light osvětlení na dálkové ovládání. Osvětlení mění barvy, nebo se dá nastavit na jedinou barvu a vytvoří tak jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru. „Flood Lights se hodí hlavně na zahradní slavnosti, jako jsou svatby nebo večírky, dají se ale umístit i jako dekorační prvky na zahradu. Při správném umístění a nastavení udělají z vaší zahrady opravdový ráj,“ popisuje originální svítidla Michael Urban.

Světelné dekorace

Není nic originálnějšího než použití světelných dekorací v interiéru, ale také v exteriéru vašeho domu. Nabídka je skutečně široká, můžete si vybrat od svítících kamenů na vaši skalku nebo trávník až po svítící nábytek. „Hodně populárním řešením zahrad je použití LED květináčů nebo LED nábytku,“ říká Michael Urban s tím, že existují například LED koule na sezení, LED krychle jako odkládací stolek nebo se dají sehnat celé LED sedačky. LED květináče pak můžete použít i při dekoraci balkonu nebo okolí domu. Nejedná se o finančně nákladnou variantu.

(web)

Mohlo by se vám líbit:

Sdílejte článek
Štítky cestování květináč zahrada dekorace trávník LED osvětlení balkon dálkové ovládání svítidlo

Přečtěte si také