reklama

Nejdražší byt na světě? Připravte si nehoráznou částku a jeďte do Monaka

tanasab
23. srpna 2014
Monako je knížectvím, do kterého se stěhují světové celebrity jako na běžícím pásu. Je to totiž vyhlášený daňový ráj. A tak není divu, že se tam nachází i nejdražší byt na světě.
reklama

Ten, kdo by uvažoval o tom, že by si tento luxusní kousek pořídil, si musí připravit 240 miliónů liber (asi 8, 4 miliardy Kč)! Nový majitel ale bude mít nádherný výhled ze střechy nového mrakodrapu, který vyroste v zemi u Středozemního moře příští rok.

Byt na střeše Tour Odéon má více podlaží, takže rozhodně je tam hodně místa na trucování po hádkách partnerů. Dále disponuje bazénem, který obléká celou jednu stranu bytu a do kterého můžete skočit třeba rovnou z obývacího pokoje.

V Tour Odéon bude celkově sedmdesát bytů, jejichž majitelé budou moci využívat vlastního zdravotního střediska, vlastního kuchaře a také na recepci bude přítomný člověk 24 hodin denně.

Mrakodrap bude vlastně úplně první stavbou tohoto druhu v Monaku, která vznikne za 30 let a to kvůli nařízení prince Rainieriho, který v 80. letech 20. století vydal zákaz stavění výškových budov.

Mohlo by vás zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: mrakodrapstřechabytMonako
reklama