Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Nejkrásnější bazény uvnitř domů

Zaplavte si.
Vydáno: 21.06.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Snad každý z nás je rád, když si může jít v horkých letních měsících zaplavat do bazénu. Můžete sportovat a budovat svou kondičku, aniž byste se sebevíce zapotili. Bazén vás nádherné osvěží a poskytne vám i celé vaší rodině místo, kde se můžete bavit všichni společně.

Problém ale nastává, když léto skončí a přijdou chladné a poté i mrazivé měsíce. Bazén je třeba zazimovat a za plaváním musíme vyrazit do krytých městských bazénů. Pokud si chcete svůj bazén užívat po celý rok a nechce se vám chodit to těch veřejných, můžete zapřemýšlet nad investicí do vnitřního bazénu. Bazén, skrývající se v útrobách domu, má mnoho výhod. Můžete ho využívat při všech ročních obdobích a výkyvech počasí. Vaše pokožka je chráněná před prudkým sluncem a dokonce si můžete jít zaplavat i během chladné noci.

Zaujal vás nápad krytého bazénu, který tu pro vás bude po celý rok? Připravili jsme pro vás fotografie krásných bazénů uvnitř domů, kterými se můžete inspirovat při výběru toho vlastního.

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Tady by se to koupalo! Nejhezčí bazény na světě

Jak myjí svá těla Madonna, Katy Perry a Miley Cyrus

Koupelny slavných aneb Jak se myje Madonna, Miley Cyrus a další sexy prdelky

Inspirace pro rodiče, jejichž chlapec zrovna prochází motoristickým obdobím. Všimněte si pohovky nebo skříňky á la tankovací stojan

10 úžasných pokojů pro pány kluky

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama