Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Největší a nejkrásnější akvária světa

Úchvatný podmořský svět.
Vydáno: 22.07.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patříte mezi milovníky ryb a podmořského světa? Pak je tato fotogalerie jako stvořená právě pro vás. Přinášíme vám ta největší a nejúžasnější akvária z celého světa. Při pohledu na pestrobarevné ryby, úžasnou mořskou flóru i monumentální žraloky či rejnoky se vám bude tajit dech. Některá akvária nabývají dokonce takových rozměrů, že se můžete podívat tváří v tvář i velrybám.

Absolutně nějvětší akvárium planety se nachází v Atlantně v USA, bylo otevřeno v listopadu roku 2005 a je skutečně unikátní. Má podobu obří lodi a zabírá plochu téměř 45 000 m čtverečních. V bazénech s celkovým objemem přes 30 miliónů litrů vody mohou návštěvníci přes obrovské prosklené stěny sledovat celkem 100 000 mořských živočichů. Kromě úchvatného podmořského života nabízí akvárium také celou řadu dalších atrakcí. Například kino s trojrozměrnou projekcí doplněnou "čtvrtým rozměrem" v podobě speciálních efektů. Unikátní je i banketový sál pro 1100 hostů.

Pokud jsme vás dostatečně nalákali, tak se s námi vydejte napříč celým světem a prozkoumejte úžasnou flóru i faunu mořských hlubin. Stojí to za to.

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Nejkrásnější bazény uvnitř domů

Inspirace pro rodiče, jejichž chlapec zrovna prochází motoristickým obdobím. Všimněte si pohovky nebo skříňky á la tankovací stojan

10 úžasných pokojů pro pány kluky

Kromě bezpečnostních opatření musíte spoléhat i na zdravý selský rozum

Základní pravidla bezpečného domova pro děti

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama