Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Nejzajímavější koupelny světa

Možná to bude i inspirace pro vás?
Vydáno: 21.09.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koupelna by měla být výjimečným místem, určeným nejen k očistě ale i k odpočinku po náročném dni. V dnešním uspěchaném světě nemáme tolik času k relaxaci a právě koupelna se pro nás stává spolehlivým útočištěm a místem, kde alespoň na chvíli můžeme vypnout a zároveň se starat o naše tělo i duši.

Snad i proto se lidé, kteří se pouští do stavby své koupelny, neubrání přání, aby právě ta jejich byla originální a jedinečná. A právě v těchto případech se můžeme setkat s naprosto bizarními koupelnami a toaletami, nad kterými nám zůstává rozum stát. V těchto koupelnách se rozhodně nudit nebudete.

Posedět si na toaletě a mít přitom výhled z lyžařského skokánku? Nebo si udělat příjemný večer s drahou polovičkou a strávit romantické chvilky na dvojité míse? A co takhle hýčkat se v koupelně celé ze zlata? Přesvědčte se, že nic není nemožné.

Mohlo by vás zajímat:

Dům jistí ocelové skoby

Žili byste v domě, který visí na hraně útesu?

Lépe by kuchyňské skřínky v akváriu zamaskoval už jen David Copperfield

Kuchyňská linka plná ryb. Jen kam se dává nádobí?

Průzor do vnějšího světa užije hlavně zvídavý pes

Osm věcí na zahradě, kterými uděláte psovi radost

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama