Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

To není obyčejné křeslo, ale raketa s vlastním světelným i zvukovým systémem

Odpočinek vesmírné dimenze.
Vydáno: 10.08.2016
K takovému novému kousku nábytku by to chtělo i patřičně dozdobit dětský pokoj, třeba jako na obrázku

Portugalská nábytkářská firma Circu, jejíž postel a la dodávku z 60. let jsme vám už před časem představili, má nápadů na rozdávání. Za zmínku stojí i další kousek do dětského pokoje křeslo v podobě vesmírné rakety.

I tahle libůstka pro dětské zadečky nezapře originalitu, a to nejen co se týká designu, ale i materiálu, z kterého je toto křeslo vyrobeno. Skelet křesla-rakety je vyroben ze skelných vláken. Jen schůdky ke kosmickému trůnu jsou ze dřeva. Vnitřek je potažen sametem. Co však malé trůnící veselé tvory jistě osloví, je světelný a zvukový systém, který je schopen vytvořit nejrůznější audiovizuální efekty včetně módu pro dobrý spánek.

Co za hračky skryje obyvatel dětského pokoje do kterého motoru, je jen na něm Foto: Maminky by pak mohlo nadchnout, že v místech, kde jsou u opravdové rakety uloženy motory, jsou připraveny úložné prostory s poličkami pro hračky. A mají dvířka, takže srovnávat plyšáky není třeba. Ve schodech jsou pak ukryty „tajné“ zlaté zásuvky.

Barvy jsou pochopitelně netoxické a křeslo je dostatečně velké, aby se tam děti mohly uvelebit a kromě všelijakých her měly možnost si dát i nějakého toho šlofíka. Plánujete-li své ratolesti (ratolestem) dopřát něco tak originálního do jeho (jejího, jejich) pokoje, pak se nejdřív zamyslete nad rozměry, které jsou vskutku nezanedbatelné. Na šířku má objekt rakety 200 cm, hloubka kosmického křesla činí 160 cm a výška se vyšplhala až na 295 cm!

Portugalská firma dobře rozumí dětem a připravila pro ně nejrůznější nábytkářské vybavení do jejich pokojů. Je jen otázkou, zda to rodiče také finančně utáhnou. Za pohled, nebo dokonce inspiraci to ale rozhodně stojí.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Pohled do nitra džungle

Designérka Zuzana proměnila dětský pokoj v džungli

Inspirace pro rodiče, jejichž chlapec zrovna prochází motoristickým obdobím. Všimněte si pohovky nebo skříňky á la tankovací stojan

10 úžasných pokojů pro pány kluky

Nemůžete si vybrat z nabídky dětského povlečení? Přinášíme několik tipů pro vaši inspiraci.

15 tipů, jak povléknout dětskou postel. Jde to i vkusně

Reklama
Článek je zařazen v: dětský sen, křeslo jako raketa, netradiční dětský nábytek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama