Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

15 tipů, jak povléknout dětskou postel. Jde to i vkusně

Přemýšlíte o nákupu nového povlečení pro vašeho potomka a děsíte se všech těch divočin s oblíbenými dětskými motivy? Nevzdávejte to a hledejte. Tak jako my.
Vydáno: 09.09.2014
Nemůžete si vybrat z nabídky dětského povlečení? Přinášíme několik tipů pro vaši inspiraci.
Autor: Thinkstock Nemůžete si vybrat z nabídky dětského povlečení? Přinášíme několik tipů pro vaši inspiraci.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Spider-Man, Bart Simpson, Star Wars, Hello Kitty… I ten nebohý Krteček na dětském ložním prádle v nabídce většiny našich e-shopů vypadá spíše jako z pouťového stánku. Ohromné vzory a roztodivné barevné kombinace působí právě v posteli, tedy v místě určeném pro odpočinek, poněkud kontraproduktivně.

 Pokud máte o povlečení svého dítěte jiné představy a dokážete o nich přesvědčit i svého potomka, zaměřte se kromě kvalitních materiálů spíše na pastelové barvy a decentnější vzory. Přinášíme patnáct dětských ložních souprav, které jsou podle našeho názoru vkusné, přitom nepůsobí nijak nudně nebo mdle, a dokonce na nich nechybějí ani oblíbené pohádkové postavičky. Třeba se některá z nich zalíbí i vám.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Malí raubíři budou mít své království

Proměna: V třígeneračním domku dokázali vykouzlit dětský pokoj

Pohled do nitra džungle

Designérka Zuzana proměnila dětský pokoj v džungli

Inspirace pro rodiče, jejichž chlapec zrovna prochází motoristickým obdobím. Všimněte si pohovky nebo skříňky á la tankovací stojan

10 úžasných pokojů pro pány kluky

Článek je zařazen v:
Speciály: Děti v bytě
Reklama