Začíná nová řada Jak se staví sen: Podívejte se, co zajímavého vás čeká

Startujeme již osmnáctou sezonu oblíbeného pořadu a opět budeme plnit sny. Dívejte se v pondělí 11. února na Primu od 21.30. V prvním díle navštívíme rodiny z předešlé série a podíváme se, jak se jim po roce bydlí.

Vjedenácti nových dílech vás bude opět provázet moderátorka Iva Kubelková, která je nejen průvodkyní lidských příběhů, ale často také rodinným poradcem či zpovědníkem. Těší se na vás dvě dvojice ostřílených designérů – Kamila Douděrová + František Kobližka a Andrea Hylmarová + Marek Povolný. Třetí dvojici tvoří Martina Pištěláková, známá zpředchozích řad, a zbrusu nový designér Jan Bek.

Jako každý rok dostanou i letos naši designéři pouhých pět dnů na to, aby vytvořili domovy snů. Čeká je tedy pořádný kus práce. Na novou sérii se těší i moderátorka Iva Kubelková. „Baví mě, že je pořad smysluplný a pozitivní,“ říká. „Těším se na každý díl. Doufám, že diváci spolu s námi stráví více než příjemné, zábavné a emotivní chvíle. A také věřím, že v pořadu najdou prostor pro vlastní inspiraci, jak zlepšit kvalitu svého bydlení. V nové řadě uvidí diváci velmi silné příběhy lidí, kteří snášejí nepřízeň osudu s velkou statečností a životním optimismem. Téměř nikdy se jim nestalo, že by pro ně někdo udělal něco tak velkého jako my. Jsou tak vždy opravdu dojatí. A z toho máme pokaždé velikou radost i my – já, designéři i celý štáb,“ dodává.

První díl sledujte už 11. února na Primě od 21.30

Podívejte se na televizní upoutávku:


Přečtěte si také