Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Pozvěte si přírodu domů

Příroda v interiéru nemusí být jen svěží květina v květináči. Může to být stoleček z kmene stromu, umyvadlo ve tvaru listu. Přinášíme osm vtipných přírodních doplňků.
Vydáno: 29.04.2014
Tapeta Eijffinger kolekce Fleurique – k dostání v Epes Rádes Shop6
Tapeta Eijffinger kolekce Fleurique – k dostání v Epes Rádes Shop6 Autor: Zuzana Schubertová
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uspěchaný životní styl nás motivuje k tomu, že si přírodu a přírodní motivy stále častěji přenášíme do svých domovů a přisuzujeme jim velkou důležitost. Vždyť před dvěma týdny dostal Pulitzerovu cenu za hudbu John Luther Adams, v centru jehož tvorby stojí právě příroda. V 70. letech se odstěhoval na Aljašku a jeho tvorba je inspirovaná tamní přírodou a nekonečným horizontem.

A tak si doma můžete pustit jeho hudbu plnou ptačího zpěvu a valících se vln a doplnit ji čerstvě řezanými květinami ve váze nebo dalšími doplňky s přírodními motivy či nábytkem z přírodních materiálů. Zde nabízíme inspiraci, jak si doslova můžete „pozvat přírodu do svého interiéru“. V tomto jarním období jako na zavolanou, že?

"Přírodní doplňky ráda používám pro vytvoření atmosféry, ale hodí se výborně, když například tvořím pokojíčky pro děti na určité téma. Například k tématu stromů a přírody se krásně hodí stolečky z kmenů, přírodní lana, kterými můžeme vytvořit liány, po kterých děti šplhají. Také ráda využívám květy různých podob, rozkvetlá stínidla atp. nádherně vypadají také živé obrazy, které se stále častěji objevují v našich interiérech," říká designérka Zuzana Schubertová.

Mohlo by vás zajímat:

Stačí pár věcí. Vyrobil truhlář Jakub Repper

Také milujete „recy věci“?

Sezení nemusí bolet

Posaďte se – pan Židle přichází

Guerilla gardening. Tato fotka vyhrála 1. místo v soutěži International Garden Photographer of the Year v roce 2014 v sekci Greening the City, pro více info o soutěži jdi na www.igpoty.com

Guerilla gardening

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama