návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Pracujete v kanceláři? Těchto 10 vychytávek vám zpříjemní pracovní dobu

18. 01. 2018, 06:00
1/10: Miska na jídlo
Miska na jídlo.

Teplá polévka je v zimních měsících tím nejlepším obědem. Nosit ji ale do práce v zavařovací sklenici je vrchol nepraktičnosti. Co takhle zkusit speciální misku s oddělenou nádobou na pečivo?

(K dostání na Bonami za 395 Kč)

2/10: Stojan na sluchátka
Stojan na sluchátka

Ať už děláte v rádiu, call centru nebo si jen rádi zpříjemňujete pracovní dobu poslechem Spotify, zcela jistě oceníte praktický stojan na sluchátka

(K dostání na Woodle.cz za 1090 Kč)

3/10: Hřejivý pléd
Hřejivý pléd.

Zimní odpoledne mohou být dlouhá a sychravá. Pokud si ale s sebou do práce přinesete nenápadný pléd, můžete ho přehodit přes opěradlo židle, takže vás bude příjemně hřát.

(K dostání na Amazonu za 14,99 euro)

4/10: Osobní větráček
Malý větráček.

Naopak léta v prosklených kancelářských budovách jsou horší než ve skleníku. Pokud mají vaši kolegové panickou hrůzu z klimatizací, pořiďte si malý osobní větráček! Je tichý, výkonný a elegantní!

(Nakupujte na Mall.cz za 986 Kč)

5/10: Skleněný hrneček
Skleněný hrnek.

Už vás nebaví přehrabovat se v kuchyňce erárními hrnečky v zoufalé snaze najít takový, který by nezdobily nevábné hnědé usazeniny? Noste si svůj vlastní! Skleněný hrneček navíc můžete po vypití ranní kávy rozebrat a používat během dne jako sklenici!

(K dostání na Zoot.cz za 649 Kč)

6/10: Praktická nabíječka
Nabíječka se třemi USB vstupy.

Máte v kanceláři víc lidí než elektrických zásuvek? Žádný problém, pořiďte si nabíječku se třemi USB vstupy a už nikdy nebudete s kolegou muset hrát kámen, nůžky, papír o to, kdo si může dobít mobil.

(K dostání na Czc.cz za 299 Kč)

7/10: Šikovný organizér
Praktický organizér.

V každodenním chaosu není snadné udržet si na stole pořádek. Pokud také trávíte 50 % pracovní doby hledáním jediné zbývající propisky, přehledný organizér je pro vás nutností!

(K dostání na Bonami za 609 Kč)

8/10: Zdravotní polštář
Zdravotní polštářek.

Správně sedět za stolem je umění, které mnoho z nás neovládá. Pokud patříte mezi ty, kteří se po dni v kanceláři cítí rozlámanější než po kruhovém tréninku, zainvestujte a kupte si zdravotní polštář!

(Prodává Dynasit za 990 Kč)

9/10: Pohodlné papuče
Pohodlné papuče.

Venku mrzne, uvnitř teplo. Věčné zimní dilema. Zatímco ale svetr po příchodu do práce můžete odložit, v botách se musíte pařit celý den. I když…?

(K dostání na Zoot.cz za 399 Kč)

10/10: Antistresová kostka
Antistresová kostka.

Ať už máte před poradou, výroční schůzí, nebo se vám jen v e-mailové schránce množí nevyřízená pošta, nepodléhejte stresu! Že se to snadno řekne? Kdepak, s antistresovou kostkou je každá uzávěrka hračka!

(K dostání na Mall.cz za 199 Kč)

reklama