návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

PŘED a PO: Podívejte se na fotogalerii proměny garsonky v pořadu Jak se staví sen

skrivaa , Vydáno: 13.02.2018
Garsonka PO proměně Jak se staví sen.
Autor: archiv Prima Garsonka PO proměně Jak se staví sen.
Pondělní proměna malé garsonky v pořadu Jak se staví sen - extra měla ohromný úspěch. Designérům se podařilo vytvořit ze stísněného prostoru nádherné a moderní bydlení. Podívejte se na velkou fotogalerii proměny. Ukážeme vám, jak garsonka vypadala PŘED a PO proměně!

reklama

Mělo to být překvapení Andrey pro její maminku, se kterou společně se dvěma psy žila v malé garsonce. Rodina si rekonstrukci stísněného bydlení nemohla dovolit a všichni čtyři přespávali na jedné posteli. Designérům pořadu Jak se staví sen - extra se však podařilo během pár dní proměnit staré bydlení v luxusní a moderní domov. Překvapení se povedlo a paní Tomicová nemohla uvěřit vlastním očím: "Tyjo, to je nádhera!" byla její první slova dojetí po vstupu do zrekonstruované garsonky.

Podívejte se fotogalerii, jak garsonka vypadala před a po proměně.

Banner Living Foto:

Další články:

Proměnu uvidíte už v pondělí ve 21:30 na Primě.

Jak se staví sen: Žije s maminkou a dvěma psy v garsonce bez kuchyně. Podaří se stísněný domov proměnit v moderní bydlení?

 

Sledujte již dnes ve 21:30 na Primě.

Jak se staví sen: Sledujte proměnu staré garsonky na luxusní byt už dnes na Primě!

reklama

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , Jak se staví sen , proměna , rekonstrukce , prima , garsonka , designéři , pořad , JSSS

reklama

Přečtěte si také