reklama

Svíčky podle horoskopu: Býci chtějí rudý vosk, Blíženci několik knotů a Raci květiny

Lenka Valjentová
18. prosince 2019
Dobrým dárkem pro přátele, který se dá pořídit na poslední chvíli je svíčka. Dá se říct, že je to dárek univerzální, s kterým nic nezkazíte a většinou ho každý ocení. Ovšem zdání klame, takže chcete-li si být jistí a správně se trefit, zkuste vybrat barvu, velikost, zdobení, tvar či počet svíček na míru podle horoskopu, tedy podle data narození obdarovaného.
reklama

Kroucená fialová svíčka pro Berana

Průbojný , ambiciózní, temperamentní a odvážný Beran (21. březen až 20. duben) určitě nepohrdne jednoduchou fialovou svíčkou, protože právě tahle barva má pro něj zvláštní kouzlo. Svíce pro Berana by neměla být příliš zdobená a spíše štíhlá a vysoká, klidně i kroucená.

Mohutná rudá svíce pro Býka

Tvrdohlavým a smyslným Býkům (21. duben až 20. květen) se docela určitě bude líbit sytě červená až rudá mohutná svíce, protože láska, erotika, vášeň a sex, které symbolizuje, jsou jejich parketa. Darujte jim nejméně tři velké svíčky svázané červenou stužkou, to je nadchne.

Zdobená zlatá svíčka pro Blížence

Výmluvným a přátelským Blížencům se smyslem pro humor (22. květen až 21. červen) uděláte největší radost zlatou, bohatě zdobenou svíčkou. Měla by být bytelná, spíše širší a nižší, ideální s více knoty. Pokud se budou delší dobu dívat na její plamínek, který splývá sbarvou svíčky, vyčistí si hlavu od všech starostí.

Malé oranžové svíčky pro Raka

Citlivým a romanticky založeným Rakům (22. červen až 22. červenec) přijdou vhod malé, jasně oranžové svíčky, nejlépe ve tvaru květů, ovoce nebo zvířátek. Přemýšlíte-li, kolik svíček koupit, tak na množství nešetřete. Drobné svíčky vtéto barvě navozují atmosféru něžnosti a pohody, což Rak miluje.

Velká žlutá svíce pro Lva

Optimistický, hrdý a svobodomyslný Lev (23. červenec až 22. srpen) nikdy nepohrdne jasně žlutou svící, která mu bude pořád připomínat zářící letní slunce a zlepšovat mu tak náladu. Musí být ale jednoduchá, vkusná, bez jakéhokoli zdobení. A čím větší bude žlutá svíčka pro Lva, tím lépe.

Jednoduché zelené svíčky pro Pannu

Lidé narození ve znamení Panny (23. srpen až 22. září) bývají velice vitální a samostatné, sedí jim zelená barva ve všech odstínech od zemitě tmavých až po hráškovou. Pokud chcete Panně udělat radost, darujte jí hned několik jednoduchých svíček v různých odstínech zelené. Na tvaru a velikosti nezáleží.

Extravagantní světle modrá svíčka pro Váhy

Intelektuálně založené a nerozhodné Váhy (23. září až 23. říjen ) zcela jistě potěšíte světle modrou svíčkou, protože právě tahle barva je uklidňuje a taky ji mají rády. Jako dárek Váze vyberte svíčku pokud možno co nejvíce extravagantní nebo zvláštní, a to jak tvarem, tak i velikostí.

Vysoká šedá svíce pro Štíra

Vášnivému, bystrému i rozpolcenému Štírovi (24. říjen až 22. listopad) kápnete nejvíc do noty jednou vysokou a silnou šedou svící, nejlépezajímavě zdobenou černými a bílými pruhy nebo jednoduchými ornamenty. Když ji zapálí, zapomene na konflikty a sváry.

Tmavě modré svíčky pro Střelce

Do vkusu sebejistého a smělého Střelce (23. listopad až 21. prosinec) se spolehlivě trefíte balíčkem několika tmavě modrých svíček různých velikostí a tvarů. Modrá totiž mírní následky přílišného jeho pracovního vypětí, kterým je Střelec pověstný.

Prostá hnědá svíčka pro Kozoroha

Rozumný, cílevědomý, zodpovědný a čestný Kozoroh 22. prosinec až 20. leden má rád ve všem pořádek, a možná právě proto se kněmu nejlépe hodí prostá svíčka v odstínech hnědé barvy, která chrání rodinný krb. Velikost nerozhoduje, ale raději kupte vyšší a silnější. Ozdobit ji můžete přírodní stužkou

Originální růžová svíčka pro Vodnáře

Spontánní,tolerantní, vynalézavý a vtipnýVodnář (21. leden až 20. únor) rozhodně nepohrdne svíčkou růžovou, protože podvědomě cítí, že potřebuje její něžné erotické kouzlo. Musí to být ale svíčka originální a něčím unikátní, takže sehnat tu pravou není jen tak, ale když se vám podaří, Vodnář to ocení.

Čistě bílé svíčky pro Ryby

Zasněné Ryby (21. únor až 22. březen) bývají velice citlivé bytosti, které dávají přednost jednoduchosti, a proto je potěší čistě bílá svíčka, klidně i svíčky čajové či plovoucí. Ovšem když Rybě chcete udělat opravdu radost, dejte jí vysokou sněhobílou svíčku, která navozuje klid.

Lenka Odstrčilová

Ze světa horoskopů by vás mohlozajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama