Bydlení

21. února 2020 15:50

Matouš Hartman

Princ Harry a Meghan Markle vybírají dům v Malibu. Bude mít tenisový kurt a pět ložnic

Po tom, co pár oznámil odchod z britské monarchie, vyvstala otázka, kde budou Harry a Meghan Markle bydlet. Jejich původní plán na život mezi Británií a Kanadou ale evidentně vzal zasvé. Hledají totiž nemovitost v kalifornském Malibu v těsné blízkosti filmových hvězd. Jejich zrak padl na luxusní sídlo, kde bydlel David Charvet známý z Pobřežní hlídky.

Dům je inspirovaný italskou renesancí a najdete v něm pět ložnic. Na pozemku je také tenisový kurt a velký bazén. Okolo areálu je vysoký živý plot, který má zajistit soukromí stejně jako vjezd s ochrankou. Nemovitost by pár vyšla na sedm milionů dolarů, což je zhruba 162 milionů korun. Harry a Meghan se tak odstěhují ze skromného domu, který jim doposud patřil, do opravdu pompézní nemovitosti.

Proč v Malibu bydlí celebrity?

V těsné blízkosti kalifornského domu jeoblíbený supermarket Meghan Markle a vévodkyně by to měla blízko i ke své matce. Zároveň by se pár připojil k mnoha celebritám, které si Malibu vybraly jako svou adresu. Městečko o zhruba 13 tisících obyvatelích leží30 kilometrů západně od centra Los Angeles. Má protáhlý tvar, protože většina jeho obyvatel bydlí přímo u pláže.

Kdo má v Malibu dům?

V Malibu bydlí třeba představitel Iron Mana Robert Downey Jr., olympionička a profesionální celebrita Caitlyn Jenner nebo herci Tom Hanks či Charlie Sheen. V roce 2012 tu moderátorka Ellen DeGeneres koupila dům od Angeliny Jolie a Brada Pitta. Bydlely tu ale i další významné osobnosti filmu a hudby jako Miley Cyrus, Bruce Willis nebo John Travolta.

O princi Harrym a Meghan Markle si ještě můžete přečíst:

Sdílejte článek

Přečtěte si také