Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Pronajměte si byt po Lady Gaga. Třeba budete taky jednou zpívat…

Tady Lady Gaga žila, než se stala slavnou. Pracovala tu na svém albu The Fame.
Vydáno: 25.10.2015
Tady jsem se naučila říkat „Gaga“
Autor: CBS / Via 60 Minutes Tady jsem se naučila říkat „Gaga“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcete se sprchovat ve stejné koupelně, jako Lady Gaga? Máte možnost. Malý byt v New Yorku na Manhattanu, kde zpěvačka žila ještě před tím, než se stala slavnou, je volný k pronájmu. Za 2000 dolarů měsíčně.

Za tuhle cenu dostanete něco jako 1+1 v předválečném domě v jihovýchodní části Manhattanu (Lower East Side). Do bytu ve Stanton Street číslo 176 se Lady Gaga nastěhovala v roce 2006 ve svých 20 letech poté, co odešla z domu rodičů – a taky ze školy. Právě tady ještě coby Stefani Joanne Angelina Germanotta po tři roky dumala o své budoucí identitě, snila o slávě a tvořila své první album s objevným názvem The Fame (tedy Sláva).

První místo k samostatnému bydlení si zpěvačka italského původu zřejmě nevybrala náhodou. Lower East Side je schovaná za čínskou čtvrtí a byla tradičním útočištěm dělnických přistěhovalců z Evropy. Potkávali se tady Poláci, Italové, Němci i Židé. Dnes má čtvrť ležící stranou od ruchu dolního Manhattanu tak trochu bohémský nádech. Skoro jako samotná Lady Gaga…

(mil)

Mohlo by vás zajímat:

Úplně kostičkované to tedy není, ale jistá podobnost se světem Minecraftu se nabízí

24letý youtuber si hraním Minecraftu vydělal na dům za 4,5 milionu dolarů

Z výšky sídlo Marcuse Perssona působí, jako by bylo opuštěné kdesi v přírodě. Kdepak, nachází se v Los Angeles, ve čtvrti Beverly Hills!

Zakladatel Minecraftu Marcus Persson koupil dům plný neuvěřitelných věcí

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama